Dotaz

Dobry den,

jsem ve tretim mesici tehotesntvi. Nevim jestli to s tim souvisi, ale mivam posledni dva-tri dny velke bolesti v centru hrudi. Kdyz se nadechnu ale i kdyz jen lezim a nejak se prevracim a podobne, nejspis je to potiz se srdecni cakrou.

Ale chtela bych slyset i vas nazor, predem moc dekuji. Preji krasny den

Odpověď

Dobrý den,

vaše bolest pochází z nedostatku minerálních látek, které vám v těhotenství zoufale chybí. Těhotná žena by měla veškerou svou pozornost soustředit na dítě, hladit, chovat, zpívat mu, myslet na něj, a starat se o svou stravu jako o stravu nejlepší pro něj. Neměla by moc řešit duchovní záležitosti, ale věnovat veškerou svou energii dítěti, dát mu najevo, že se těšíte. Proto neřešte čakry, ale podpořte tělo.

Kupte si New Life 1-1-1 + Strong Bones 2-2-2

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Starejte se o zdravé stravování, aby vaše dítě dostalo to nejlepší do základu.

Nastavte své myšlení a pozornost jen na pozitivní věci a buďte veselá! Čtěte si pohádky, připravujte se na příchod miminka a bude dobře.

Kupte si knížku Malá duše a slunce a zatím se podívejte na ukázku tady. Skrze vás přichází na svět nová duše, radujte se z toho a přivítejte ji do nejlepších podmínek.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

New Life: Pro těhotné a kojící
New Life: Pro těhotné a kojící

Pro těhotné ženy, mladé matky a dokonce i pro ty, které se na těhotenství připravují, je velmi důležité, aby byla zajištěna jejich zvýšená potřeba vitaminů a minerálů. Proto pro ně bude užitečný New Life. Železo, vitamin C, vitaminy B, vápník a hořčík jsou nezbytné pro tvorbu krve plodu a zdravý vývoj jeho imunitního, kostního a nervového systému a kromě toho podporují organismus matky. Kyselina listová se navíc podílí na vývoji tkání matky, udržování její psychické kondice během těhotenství a je také životně důležitá pro rozvoj nervového systému embrya.

Detail produktu

Komentáře