Dotaz

Dobry den, jsem ve tretim mesici tehotesntvi. Nevim jestli to s tim souvisi, ale mivam posledni dva-tri dny velke bolesti v centru hrudi. Kdyz se nadechnu ale i kdyz jen lezim a nejak se prevracim a podobne, nejspis je to potiz se srdecni cakrou. Ale chtela bych slyset i vas nazor, predem moc dekuji. Preji krasny den

Odpověď

Dobrý den,
vaše bolest pochází z nedostatku minerálních látek, které vám v těhotenství zoufale chybí. Těhotná žena by měla veškerou svou pozornost soustředit na dítě, hladit, chovat, zpívat mu, myslet na něj, a starat se o svou stravu jako o stravu nejlepší pro něj. Neměla by moc řešit duchovní záležitosti, ale věnovat veškerou svou energii dítěti, dát mu najevo, že se těšíte. Proto neřešte čakry, ale podpořte tělo. 

Kupte si New Life 1-1-1 + Strong Bones 2-2-2 
v empatia.shopu

Starejte se o zdravé stravování, aby vaše dítě dostalo to nejlepší do základu.

Nastavte své myšlení a pozornost jen na pozitivní věci a buďte veselá! Čtěte si pohádky, připravujte se na příchod miminka a bude dobře.

Kupte si knížku Malá duše a slunce a zatím se podívejte na ukázku tady. Skrze vás přichází na svět nová duše, radujte se z toho a přivítejte ji do nejlepších podmínek.
s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře