Dotaz

Dobry den,

Jmenuji se Linda, je mi 20 let a mám na vás velikou prosbu…vím, že je tu spoustu dotazu ohledne zakudku. Ovsem kazdy je trochu jiny a ja bych vas moc chtela pozadat o radu…protoze nekde vubec nedoporucujete gastroskopicke vysetreni a ja se citim v situaci, kdy mam pocit, ze uz mi nic jineho nezbyva, krome zadosti o radu na Vaší strance..Uz to bude urcite tak rok, mozna dele, kdy me po nekterych jidlech bolel zaludek, nekdy jednou za tyden..nekdy jednou za 14 dni, nekdy za mesic. Vzdy to byla takova tlaciva bolest az pocit na zvraceni. Travim velmi dlouho. Na problem jsem se uz podivala z duchovniho hlediska a myslim, ze ve stravovani situaci jsem urcite udelala pokrok. Ovsem za posledni 3 tydny se pridalo krkani a ne jenom po nejakych jidlech, ale skoro po kazdem jidle. Ridim se I stravou podle krevni skupiny, uzivam probiotika, ale nic nepomaha. Z toho duvodu mam o sebe strach. Momentalne jsem v cizine, do Ceska de vracim az za 2 mesice a nenapada me nic lepsiho, nez si po navratu zajit  na gastroskopicke vysetreni. Jsem zoufalá a mám o sebe strach. Je tezke vsugerovat si, ze jsem zdrava, kdyz krkam a citim tihu v zaludku kazdy den, od rana do vecera.
Budu rada za jakoukoliv radu..Myslite, ze by uzivani Vojtesky mohli byt I v mem pripade efektivni?

Preju krasny den a predem dekuji za pripadnou odpoved .

Odpověď

Dobrý den Lindo,

je skvělé, že jste si tolik vyhledala a už něco děláte, super! Krevní skupina AB je velice choulostivá KS, opravdu velmi citlivá na chemii nejen v jídle, ale i v podobě chemických léků, nevím, zda se stravujete skutečně čistě, neužíváte nic chemického např. ani hormonální antikoncepci, veškerá chemie vás ničí…

Trávicí procesy začínají na úrovni úst a žaludku, ale trávení probíhá i v každé naší buňce a pokud je zablokovaný metabolismus buněk, pak se to klidně může odrazit i jako „zaseknuté“ trávení v žaludku, prostě je tam plno…

U vás je ohromně důležité mluvit o tom, co vám vadí, s čím se trápíte, dávat ven svoje problémy. Jste empatická (šestka), ale všechno u vás probíhá v hlavě (tři devítky), neumíte sdělit, co vás trápí a vytváříte si domněnky, které vás následně trápí a ničí. Jste uzavřená energie 1 Vody, je třeba otevřít se lidem, partnerovi, mluvit především o hmotných záležitostech, penězích, majetku, práci.

Doporučuji užívat určitě vojtěšku Green Health 2-2-2 na lačno a přidala bych Rhodiolin 2-2-2 nebo podle potřeby, povolí vaše myšlenky, uvolní stres a tím se uvolní i vaše trávení.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Podívejte se na Žena je láska a vstupte do KRUHU, váš program pro váš životní úkol 1 Vody je Soužít je láska, vstupte do něj.

Mějte se krásně a jste úžasná, pokračujte!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K
Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K

Vojtěška, která je základní látkou Green Health, je díky svému vysokému obsahu chlorofylu skvělá k detoxikaci a alkalizaci. Je to opravdová zásobárna živin: obsahuje několik vitaminů (C, D, E, K, B), betakaroten, minerály (vápník, železo, draslík, fosfor) a esenciální aminokyseliny, které všechny podporují zdravé fyziologické procesy v těle.

Detail produktu

Komentáře