Dotaz

Dobrý den,
prosím o pomoc již delší dobu mne bolí na pravé straně,někdy je to pod žebry a jde dozadu-tupá,palčivá bolest,někdy u pupku a někdy na pravé straně jde dolů,píchá.. Týden se mi vracely i šťávy,pocity na zvracení. Mám strach vždy na nejhorší a nebo přinejmenším na slepák. Beru tablety zeleného jílu. Trpím na hemeroidy. Také mne hlavně v noci a ráno brní pravá ruka.
Děkuji za odpověď MZ

Odpověď

Krásný den,
potíže, které popisujete, jasně ukazují na potíže se žlučníkem, s jeho nedokonalou funkcí, s dobře neprůchozími žlučovody. Zadejte si ve vyhledávači slovo „žlučník“ a mnohé se vám ozřejmí. Vracení se šťáv je projevem ucpání, stažení je tak velké, že nic nechce postoupit dál. Pravá ruka ukazuju na souvislost s játry, žlučníkem a také s vaším postojem, resp. nespokojeností s muži či mužem, partner, otec. Lichá čísla v datu narození ukazují na čistě mužský princip, pokud má tato čísla žena, pak její životní úkol, který si vybrala, je hledat a projevovat ženu v sobě – pokora, netlak, láska, náruč, mlčení, pasivita ve vztahu, být muži krkem. Pasivita a tzv. ženská role se může na první pohled zdát podřadnou, ovšem neaktivovat v čas, kdy mám pocit, že mám bojovat o svou pravdu, stojí přece víc úsilí než se o ni hádat. Nechme rozhodování mužům, buďme jim stabilními krky 🙂 Z duchovního hlediska vaše potíže pramení z neskutečné citové uzavřenosti, kdy vaši obrovskou přecitlivělost držíte v sobě a bojíte se dát ji najevo. Vytváříte si tak doměnky na základě vašich smyšlených závěrů. Prostě předem si uděláte úsudek, že druhý by zareagoval tak a tak, raději tedy nic neřeknete, a na tomto svém úsudku stavíte další své postoje k dotyčnému. Ovšem strachu z toho projevit svůj postoj se nezbavíte jinak, než že ho prostě vyjádříte! Je pro vás velmi důležité si uvědomit, že všichni lidé jsou vaši trenéři, které jste si přitáhla, aby vás trénovali – a to v tom, abyste se učila projevovat a vyjadřovat své city, zbavit se strachu. Stažení svých pocitů v sobě stahuje i funkčně vaše tělo, vaše žlučovody – a pak bolí 🙂
Doporučení pro vás je zde:
Nopalin – sušená dužina léčivého kaktusu, který harmonizuje celý trávicí trakt. Navíc stimuluje žlučník a játra k vyšší činnosti, tudíž se více čistí a regenerují. Dávkování 2-2-2 na lačno před každým jídlem dlouhodobě.
Rhodiolin – sušená dužina rozchodnice růžové, rostliny, rostoucí v Tibetu, díky níž jsou místní lidé tak v pohodě. Podporuje totiž tělo v tvorbě adaptogenů na stress, rozvolňuje, zklidňuje. Dávkování 1-1-1.
Noni – léčivý džus, který rozvolňuje vše, povoluje z napětí, zbavuje nás stresu a strachu, pomáhá proti bolesti, 3 polévkové lžíce denně.
Pijte dopoledne 1 litr bylinného čaje na žaludek a střeva.
Odpoledne vypít 1 litr čaje na podporu ledvin a močových cest. Do všech čajů mačkat citron.
Olivový olej s citronem – do 1 polévkové lžíce olivového oleje nakapat několik kapek citronu a 3x denně spolknout nejlépe na lačno.
Dále je třeba podpořit játra, aby vše zvládla – těsně před spaním vypít ¼ litru čaje na játra Hepatik a současně spolknout 1 polévkovou lžíci směsi Ostropestřce mariánského smíchaného s glukopurem (hroznový cukr) v poměru 4:1.
Ze stravy je nutné vyloučit všechny mléčné výrobky, smažené a pečené vše, uzeniny, minerálky. Zaměřit se na zeleninu, obiloviny. Co nejvíce zjednodušit stravu – čím více to dokážete, tím rychleji se se vším vypořádáte. Doporučuji stravování podle své krevní skupiny.
Pokud nebude něco jasné, jsem tu 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře