Dotaz

Dobrý den. Je mi čerstvých 18 let. Někdy ve čtvrté třídě se mi na nohou poprvé objevily bradavice. V té době jsme to řešili chirurgicky docela to bolelo ale co se se dá dělat na nohou je mít nechci. Všechno bylo dobré až do doby než jsem začal chodit na střední nevím jestli to bylo tím že se mi objevili kvůli uzavřeným pracovním botám které jsem měl 5* za 14 na sobě cca 7 hodin v kuse každý den. Zašel jsem na konžní asi půl roku se paní doktorka pokoušela odstranit je dusíkem nepomohlo šel jsem tedy opět na chirurgii ale bohužel po zahojení řezných ran skalpelem se mi opět objevili přesně na tom místě kde jsem dostal umrtvovací iňjekce (byly dosti bolestivé). Teď chodím už skoro rok a půl na Laser do Pardubic dávám za to nemalé částky ale zatím se mi bradavice moc neléčí je to takové nestálé někdy jo někldy ne ale pořád je tam mám. Je to hrozné užívaj jsem přez půl roku hlívu ústřičnou ale zdá se mě že je k ničemu. Nejmenovaná osoba mi radila Kordyceps (nějaký lék čínského lékařství prý pomáhá) taky něco stojí ale asi ho vyzkouším protože mě už nic jiného nenapadá. Prosím vás jestli o něčem víte budu rád. S Pozdravem Honza.

Odpověď

Dobrý den,
Bradavice jsou vždy otázkou nedostatečného imunitního systému, prostě se některé buňky množí jinak, než by měly. Současně se doporučuje vždy detoxikace, zbavit se parazitů, plísní a jiných neplech se současnou podporou jater. Léčení vždy stojí peníze, chce to pochopit tak, že je to vaše nemoc a tudíž výzva vám k tomu, abyste něco změnil a o sebe se staral, nikdo jiný to za vás neudělá. Bradavice vždy ukazují na něco ošklivého v našem myšlení a nazírání na svět, co nás oškliví. Zkuste se zamyslet, na koho nebo na co se nedokážete dívat s láskou a brát to tak, jak to je, co vás štve a zlobí – a změňte to 🙂
Já bych vám doporučila užívat toto:
Liquid Chlorophyll – je to tekutý zelený chlorophyll, který výborně neutralizuje kyselé prostředí našeho těla a detoxikuje, doporučuji užívat vnitřně 3 čajové lžičky denně naředit ve vodě a na noc si dělat obklady zvnějšku přímo na bradavice. Jde také o to, že působení chlorophyllu přejde meridiány na postižené orgány a bude je léčit (bradavice je jen projev).
Culevit – speciální produkt na posílení imunitního systému, umí natolik usměrnit množení buněk, že např. i zapouzdří nádorové buňky, dávkování 6 tbl. denně v pravidelných intervalech.
Garlic = česnek – působí protiparazitálně, detoxikuje, dávkování 3tbl. denně.
Denně vypít 1 litr čaje Vilcacora, který také posiluje imunitní systém a 1 litr ajurvédského čaje Nimba, který čistí krev. Zkuste si dát dietu – žádné cukry, žádné mléčné výrobky, žádné uzeniny, žádné bublinkové vody, žádný alkohol (krom piva a vína), žádnou pšenici. Prostě si dát zeleninovou a rýžovou dietku, moc by vám prospěla. Kdyby něco nebylo jasné, dovysvětlím 🙂
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře