Dotaz

Milá Empatia,

žádám o radu, pomoc, podporu či nasměrování, nastartování na cestu správným směrem. Na to, že je mi teprve 25 mě trápí mnoho tělesných obtíží a přijde mi, že já jen přihlížím a sleduji, jak se mi tělo ozývá, jak na mě křičí, ať už něco udělám.. Mám pocit, jako by mi chyběla síla, energie nebo spíš jde jen o to, že nedokážu překonat svou lenost, pohodlnost..

Nejprve tedy k mým tělesným obtížím – plíseň na nohách, popraskané paty, bolest levého kolena při zátěži. Kyčle mi přeskakují od puberty, bolest ve spodní části zad – vystřelující do hýždí a kyčlí. Stále se cítím nafouknutá, stejně tak, jako kdybych měla stále plný žaludek. Akné na obličeji, zádech, občasně v dekoltu a na ramenou. Také přibírám na váze, troufám si tvrdit, že rostu před očima.

Teoreticky vím, že musím změnit životosprávu od pohybu, přes spánek až po alkohol, ale jako bych sama sobě bránila, jako bych jen přihlížela na to, jak je mi stále hůř. Jako bych nechtěla překonat zónu pohodlí a pohodlnosti.

Již jsem zkoušela některé alternativní způsoby léčby od automatické kresby, přes homeopatika až po kineziologii. Mám pocit, jako by se mi nechtěla převzít zodpovědnost za svůj život, zároveň se mi teď ale velmi daří. Proběhlo u mě pár životních změn, kdy jsem odešla z nevyhovujícího vztahu, překonala strach z nejistot, odjela do Anglie, dostala v Čechách skvělou práci ve svém oboru, která mě velmi baví. Našla jsem si podnájem, ale mám pocit, že pořád dělám málo. Že vím, že bych svou práci, mohla dělat líp, svůj život víc žít. Že já jsem ten jediný, kdo sám sobě brání. Nevím, zdali s tím také souvisí, že již od 16 jsem měla představu, že ve 25 letech již budu vdaná se svým dlouholetým (7 let) partnerem, že už budu zakládat rodinu a teď vlastně začínám znovu. Ale baví mě to, poznávat kdo jsem a co chci, nicméně zatím mám pocit, že přihlížím. Že nežiju, ale přežívám. Zároveň mám ale pocit, že si vedu dobře. Těžko se mi to vysvětluje.

Děkuji předem za Váš čas, podporu, rady..

S láskou a pozdravem M.

Odpověď

Dobrý den,

chápu vás velmi dobře 🙂

Váš problém a současně výzva je jedna jediná – překonat svou hlavu, rozum, pochybnosti a prostě začít pomalu, ale trpělivě a pravidelně. Máte izolovanou trojku, což je stále jen přemýšlení o nesmrtelnosti chrousta a přemítání, zda udělat to a nebo to, a nebo raději něco jiného, vše jen v hlavě a skutek utek. K tomu chybějící číslo 5, které vám nedává dostatečnou energii prostě věci zkusit a dělat, aniž byste je měla dobře „promyšlené“. Osmička ukazuje na negativní přístup, ve všem vidíte spíš problém a překážku než výzku ke změně a příležitost. Jste čistě mužská energie, takže výzvou pro vás je skrze naslouchání druhým najít své skutečné ženství. Přečtěte si o chybějící šestce a chybějící dvojce.

Veškeré fyzické potíže vychází od tlustého střeva, které máte přetížené a zanesené, tlusté střevo je váš hlavní životní orgán, protože jste 7 Kov. Životní téma je odpuštění, podívejte se na Odpustit je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. 

Je asi jasné, co vám doporučím – začít s očistou tlustého střeva pěkně pomalu a krok za krokem. Zbavením se starých nánosů získáte novou energii a vznikne „prázdno“ pro vstup nových zážitků do vašeho života.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny
Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny

Saponiny, přírodní sloučeniny v juke podobné steroidům, mají diuretické, protizánětlivé, protikřečové a antioxidační účinky. Extrakt z této rostliny obsahuje několik enzymů, chlorofyl, antioxidanty a další účinné látky. Pure Yucca může podpořit detoxikaci trávicího systému tak, že zrychlí metabolismus, a tím urychlí i vylučování škodlivých látek.

Detail produktu

Komentáře