Dotaz

Dobrý den,

mám každou chvíli cukání v obličeji konkrétně v právé tváři a dnes už mě začal obličej i trochu brnět . Už jsem do sebe dostala i nějaký ten hořčík, ale stupňuje se to. Je to nepříjemné, už se skoro nedokážu soustředit na nic jiného, než na to cukání. Budu ráda za jakékoliv rady. Měla jsem ted dost stresů myslíte si že to je projev stresů?

Odpověď

Dobrý den,
trnutí, cukání, brnění a tuhnutí tkání je projev překyselení, což může být způsobeno určitě stresem, ale i stravou, která překyseluje – příliš cukrů, obilovin, mléčných výrobků, masa. Protože jste 4 Dřevo podle Astrologie devíti planet, projevuje se tím vaše životní výzva změkčovat, ustupovat, tolerovat. Tuhnutí tkání je přímý projev přetížených jater, což jsou vaše životní orgány. Máte ohromné množství energie (plná rovina energie) a pokud ji neventilujete seberealizací, prací, fyzickou aktivitou, sportem, ničí vás ve vztazích, partnerství, lásce. Pak tlačíte a tuhnete v názorech tam. Nesete si převahu mužské energie, proto by pro vás byl dobrý program Žena je láska, je tam spousta videí a záznamů webinářů zdarma. Pořiďte si knížku Žena je láska. Přidejte se k mé ženské výzvě.
A velmi doporučuji teď kurz Tolerovat je láska. Všechno najdete na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

Tolerovat je láska je program pro prvek Dřevo, přesně pro vás, abyste našla své životní vývzy, úkoly, pochopila souvislosti a naučila se vnímat vše jako příležitost pro vlastní růst. Díky tomu pochopíte i brnění pravé tváře (pravá strana je mužská :-)) a naučíte se o sebe starat. S předstihem, než absolvujete kurz, si dejte jaternní kůru, je teď nejvhodnější čas k regeneraci jater (potřebujete hlavně Silymarin + Lecitin + přidejte Organic Noni a Strong Bones). Kdyby něco, ptejte se!

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?