Dotaz

Vážená EMPATIE,
mám cukrovku a velké ucpávani cév, taky silnou artrozu celého těla. Lékaři tvrdí že pro mě nemohou nic od bolesti udělat. Je nějaka možnost ulevy.
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,
cukrovka způsobuje velké překyselení organismu díky špatnému metabolismu, tím dochází ke špatnému odvodu zplodin z těla a problémům s lymfatickým systémem a prokrvením. Zadejte si do vyhledávače v Empatii cukrovka a přečtěte si všechny odkazy, pomohou vám podívat se na svůj problém jinak. Bolest nás zastavuje, aby nás ochromila a my nemohli dělat už konečně nic jiného, než se zabývat tím, co nám nemoc přináší, jaké výzvy nám dává a k čemu nás ponouká. Bolest je velmi dobrým poslem, pokud se jí zbavíme práškem, přijde důraznější výzva. Možná vám to přijde zvláštní, ale je velmi dobře, že vás lékaři už odmítají „léčit“, ostatně do stavu, v jakém jste vás dostali díky své neznalosti člověka skutečně vyléčit oni – a vy sama, že jste tomu uvěřila a nebyla za své zdraví zodpovědná plně sama. Vím, jsme tak naučení… ale buďte ráda, že už jste dnes ve stavu, kdy víte, že pomoci si musíte sama.
Nenabídnu vám žádný zázračný prostředek, který vás zbaví bolesti, nabídnu vám cestu, jak se uzdravit a jak se sama bolestí zbavit, pokud se pro ni rozhodnete. Nebude to hned, bude třeba pomalu a hodně, hodně dlouho – ostatně i k pochopení budete potřebovat čas. Vše jde ruku v ruce 🙂
Doporučila bych vám:
Liquid Chlorophyll je to tekutý chlorophyl s detoxikačním účinkem, odkyseluje, bude vás čistit pomalu a důkladně, užívat 3 čajové lžičky denně naředěné ve vodě.
Omega 3 rybí olej, který čistí cévy, zvyšuje vazkost krve, tudíž nedovoluje usazování škodlivin v nich, je protizánětlivý, tj. proti bolesti, a také zvyšuje práh bolestivosti, takže by se vám mohlo ulevit, dávkování 1-1-1 po jídle.
Přes den pijte bylinné čaje. Před spaním ještě 1/4 litru jaterního čaje. A na doplnění pitného režimu (abyste se dostala na 3 litry denně – je to nutné na odplavování škodlivých látek! Pít je důležitější než jíst!) popíjejte zelené čaje a střídejte s Vilcacorou.
Strava je jednoduchá – pouze rýži a zeleninu na všechny možné způsoby – jinak nic. Polévky, rizota. Čím jednodušeji, tím rychleji bude úleva…
A kupte si knížku Miluj svůj život, najdete v ní mnohé 🙂
Cukrovka je o lásce a to především k sobě, takže teď můžete lásku k sobě projevit – že si dopřejete, co potřebujete. Nebo zase budete myslet víc na druhé než na sebe? 🙂 je to na vás…
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře