Dotaz

Krasny den Milusko i Ivane, mam vas oba velice rada ♥

S Miluskou se jiz znam delsi dobu,jsem clenkou jejiho bajecneho spolecenstvi zen 🙂 Ted k memu dotazu..

Asi od 20r. se lecim s cukrovkou, zprvu byla dieta, potom nasazena PAD (peroralni antidiabetika) typu Glucophage (obsahuje latku Metformin). V tehotenstvi jsem byla prevedena na inzulin. Nyni uzivam opet Glucophage a lekraka mi pridala Trajentu (lecebnou latku bohuzel nevim). Je nejaka moznost prirodni lecby u DM.? Jsem diabeticka 2.typu. Dale uzivam leky na vysoky krevni tlak, Tritace 5mg. Je to tak tyden, co jsem po shlednuti vaseho videa zacala uzivat 2tbl denne Juccu. Jak dlouho se muze uzivat? Dale jsem svoji stravu obohatila o vit.C, uzivam Acerolu, bohuzel v tbl. Sleduji vase clanky, videa,aj. Dekuji za vase rady a cas. Jste skveli ♥

Odpověď

Dobrý den, děkujem za pochvalu.

Ty z kruhu své výzvy znáš a pracuješ na nich, paráda.

Četla sis o duchovních příčinách cukrovky, najdeš tam i proklik na přírodní léčbu, přečti si článek o tom, že i cukrovka se dá léčit.

Podívej se na video o cukrovce, pokud jsi ho neviděla.

Přečti si tento článek od „jiného“ lékaře – Jak zvrátt průběh cukrovky přirozenou cestou

Yuccu můžeš užívat 3 měsíce, pak ji nahraď Nopalinem, reguluje hladinu cukru v krvi 2-2-2, 10 minut před jídlem, přidej Chromium Max 500 – 1-1-1 po jídle. Doporučila bych ti popíjet Liquid Chlorophyll, protože ten zvlášť u diabetiků je velmi prospěšný, čistí krev – 3- 5lžiček do 1,5 l vody, a určitě antioxidanty Mega Q Protect 1-1-1, ty užívej i k yucce. 

Postav sebe na 1. místo a nalňuj sebe láskou, najdi si čas jen pro sebe, tak jak se to učíme v Kruhu.

Podívej se na Akademii celostního zdraví na kurz Přijímat je láska.

Všechno zvládneš!

S láskou empatia
 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře