Dotaz

Dobrý den,
úplně náhodou jsem objevila Vaše stránky, které mě očarovaly. Je mi 32 a mé problémy začaly v 26 letech, kdy mi byly odebrány vejcovody a diagnostikována endometrioza. Ortel zněl: Nebudete mít přirozeně děti. Podařilo se mi po umělém oplodnění otěhotnět, čekala jsem dvojčata, ale ve 24.týdnu těhotenství jsem porodila. Holčička přežila. Nyní ji jsou 4 roky. Je na malé vyjímky v pořadku. Třikrát jsem podstoupila další umělé oplodnění, jelikož jsme si přáli druhé miminko. Neúspěšně. Objevily se problémy se štítnou žlázou a opakované cysty na vaječnících. A tak je to dodnes. Vůbec nevím jak z toho bludného kruhu ven. Co dělat pro to, aby se přestaly tvořit cysty? Co udělat pro to, aby se mi podařilo otěhotnět? Neustále jen jím hormony a výsledek žádný. Moc Vás prosím o radu.
Děkuji velice Fričová

Odpověď

Dobrý den,
jste učebnicový příklad nefunkčnosti západní medicíny 🙁 Pokud budete pokračovat takto dál, přijdou problémy s psychikou, deprese a úzkosti, začnou vám tuhnout úpony šlach, vypadávat vlasy…. skvělé vyhlídky 🙂
Určitě jste si dala do vyhledávače v Empatii endometrioza, umělé oplodnění, cysty na vaječníkách. Je tam toho na dlouhé čtení.
S čím teď začít? Rozhodně je nutné začít vyčištěním lymfatického systému, je třeba vyhodit všechny hormony a už nikdy žádné neužívat, žádné. Toto bych viděla rozhodně asi tak na půl roku do podzimu. A poté začít posilovat vaše ženské orgány, ženské hormony a připravit se na těhotenství. Je jedno, zda potom podstoupíte krátkodobou hormonální dávku na otěhotnění – možná, že budete mít svých ženských hormonů dost a nebudete potřebovat žádné dodat uměle, to se uvidí, záleží jen na vás 🙂
Přečtěte si všechny odkazy, čtěte doporučené knížky, které vás v uvedených odpovědích osloví a čistěte svou lymfu, nezapomeňte se seznámit se zdravou stravou a pitným režimem, pracujte na sobě, nikdo jiný to za vás neudělá. Pokud budete mít zájem o osobní rozbor své situace, ráda vypracuji za poplatek.
Kdybyste měla s něčím pochybnost, nevěděla si rady, obraťte se na mne s důvěrou!
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře