Dotaz

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na užívání potravních doplňků u dárců krve. Po posledním odběru jsem začala s užíváním juky, ale bylo mi řečeno, že minimálně měsíc před odběrem nesmím kromě vitamínů žádné potravní doplňky brát. Momentálně se u mě projevuje spíše zhoršení pleti a v užívání budu ještě pokračovat. Doporučujete uvedený měsíční odstup, a to i v případě jiných doplňků stravy?

Předem děkuji za odpověď a hlavně za vaše přínosné stránky.

Odpověď

Dobrý den,
jsem také dárce krve a touto otázkou jsem se zabývala stejně jako vy. Protože si dělám pravidelné očisty několikrát do roka, v podstatě jsem byla postavena před rozhodnutí, zda si tyto očisty vůbec budu dělat (je třeba držet očistu bez přerušení, jinak to nemá smysl) nebo ne. Věděla jsem, že při očistě je přetížená krev, že je v ní více škodlivin než když se člověk nečistí. K rozhodnutí, jak se k tomu postavit, mě přivedlo pozorování ostatních dárců krve, když jsem jednou čekala, až se na mě dostane řada. Lidé (i běžně dárci) rozhodně neřeší nějakou čistotu své krve, kterou dávají druhým k dispozici (kromě parametrů, které berou v úvahu i lékaři při vyšetření krve před darováním), mají takové zdravotní problémy (zatím neprojevené nebo i zjevné), že já, která se o sebe starám jako o vlastní 🙂 i když jsem ve fázi očisty, nemohu rozhodně mít krev o nic horší než kdokoli z nich. Nechci se tím před nikým vyvyšovat, ale jsem skutečně přesvědčena, že běžně lidé s tím, co zkonzumují, musí mít v krvi mnohem víc toxinů než člověk, který se o sebe alespoň v rámci svých možností nějak stará jako třeba vy. A nezapomeňte, že s užíváním juky se vždy doporučují antioxidanty (qProtect nebo Mega Protect), které rozmydlené nečistoty v krvi chytají a odvádějí z těla pryč, takže vlastně nedovolí, aby v krvi zůstaly, a také potom nedovolí, aby se těmito škodlivinami přetížila játra (jako u vás) a došlo ke zhoršení stavu kůže. Když si přidáte Mega Protect a Omegu 3, uvidíte, jak budete čisťoučká 🙂
Mějte se krásně
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře