Dotaz

Dobrý den,

před rokem a půl jsem poprvé v životě navázala plnohodnotný vztah, a konečně jsem se cítila sama sebou, začala jsem se zajímat o astrologii a už po pár minutách konverzace s cizím člověkem jsem si troufla správně tipnout co je za znamení a tím jsem získala velký nadhled a sebejistotu. Po roce vztah skončil a já se s tím nedokázala možná stále nedokážu smířit (ztratila jsem i svůj nadled), a mívám pocity deprese, nervozity a strach projevit svůj názor před ostatními.

Při jakymkoli zvýšení hlasu mě automaticky začíná bolet hlava, pravidelně se mi vrací mykóza a několikrát do dne mi při 10 minutové stálé poloze začne znecitlivovat chodidla a někdy lýtka, po kterém přichází mravenčení a příchod krve zpět do chodidla.

Ješte je tu jedna věc kterou mi nedokáže nikdo vysvětlit ani já sama a to jest tupé píchání na hrudi, nejdřive na levé straně (tak jsem myslela že něco s srdcem) ale časem se to ob dny střídalo i na pravé straně.

Tímto Vás žádám o pomoc a radu co dál .

Děkuju moc předem

Odpověď

Dobrý den,

vaše potíže spolu velmi úzce souvisejí.

Jste člověk, který nutně potřebuje druhé lidi, lpí na nich a nemá žádné vlastní sebevědomí. Z tohoto se odvíjí to, že pro své štěstí potřebujete druhé lidi, máte pocit, že to, jak se k vám chovají druzí ovlivňuje to, zda se budete cítit šťastná nebo ne. A protože jste závislá na chování druhých k vám, velmi často se stává, že se cítíte zraňovaná, ubližovaná – špatně odpouštíte, ublížení se ve vás usazuje jako křivdy.

Tím samozřejmě dochází k nespokojenosti a tělesnému překyselování, následnému úbytku minerálních látek, jejich velkému nedostatku v tkáních a všem projevům, které máte – všechny jsou z překyselení a demineralizace. Pokud si zadáte do vyhledávače v Empatii všechny své potíže zvlášť, vyskočí vám stejné rady 🙂

Přečtěte si o odkyselení a užívejte Chlorophyll (3 čajové lžičky denně) a vápník s hořčíkem Strong Bones (2-2-2) a Magnezi B6 (1-1-1). Pozor na přírodní formu minerálních látek, nekupujte nic chemického z lékárny, to vám ublíží ještě víc!

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze svého jídelníčku vyřaďte mléčné výrobky, sladkosti a bílou mouku a bílé pečivo, to vše vás zbavuje minerálů. Přečtěte si knížku Čtyři dohody

Kdyby něco nebylo jasné, ozvěte se!
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Magnezi B6: Hořčík nejen proti křečím
Magnezi B6: Hořčík nejen proti křečím

MagneZi B6 obsahuje dobře známý a skvěle spolupracující tým hořčík, vitamin B6 a zinek, které jsme pro vás vyvinuli ve snadno zpracovatelné formě, abychom vašim svalům a nervovému systému poskytli komplexní a cílenou podporu.

Detail produktu

Komentáře