Dotaz

Dobrý den,

moc vás prosím o radu, před deseti lety jsem byla na laparoskopii pravého vaječníku, kde jsem měla prý vrozený nezhoubný nádor (dermoid), který odstranili. Po deseti letech se ale udělal znovu na tom stejném místě. Na podzim bych měla opět podstoupit operaci, ale jsem domluvena se svým lékařem na tom, že tomu dáme ještě šanci, a to přírodní cestou (lékař tomu příliš nakloněn nebyl, nicméně jsem si svůj názor vzít nenechala).

Jaká je duchovní příčina tohoto problému a je nějaká šance se problému zbavit přírodní cestou?

Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

každou nemoc, i tuto, je možné vyřešit přírodní cestou, resp. pouze přírodní cestou. Každá jiná neléčí, jen posouvá problém do budoucnosti, ostatně to vidíte na vlastním příkladě, k čemu bylo odstranění cysty před deseti lety. Odstraněný nádor nevyřešil příčinu, a to špatně tekoucí lymfu, špatný odvod zplodin z těla, jejich usazování a tuhnutí pohlavních orgánů. V každém případě vyplývá tento problém z vaší nežité ženské role a přílišné mužské energie.

Nechat odejít to, co nám kdekoliv narostlo, chce trpělivost. Vám tento útvar podobný myomu rostl deset let, dejte si stejný čas na jeho odplavení, je to přece jedno, nejde o to rychle se vyléčit, ale ten čas využít ke své změně, ke změně postojů, které mi tento problém způsobily. V každém případě se nenechte limitovat termíny, proč operace na podzim? Vždyť přece nic nehrozí!

Chce to změkčovat své tělo (podpora jater) a podpořit razantně své detoxikační orgány, především lymfu, a cíleně útvar rozpouštět.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Pokud se chcete do kůry pustit a nejste si jista produkty, ozvěte se!

Nastupte do hnutí Žena je láska – pochopte a začněte žít základní principy vědomého ženství. Určitě je třeba začít – projděte si kurzem zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska, vstupte do KRUHU Žena je láska

Téma přijímání, nechání věcí tak, jak jsou, řeší Přijímat je láska, podívejte se na videa a všechno, co tam najdete…

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek
Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek

Ocean 21 je komplex řas na bázi Aloe vera, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek, jako je Pau D’Arco, brusinky, extrakt z červené řepy a mrkve. Přípravek podporuje detoxikaci a regeneraci těla a zároveň zvyšuje odolnost. Navíc je v chutné tekuté formě.

Detail produktu

Komentáře