Dotaz

Dobrý den (nebo ahoj ženo – lásko), asi není náhodou, že mi moje kamarádka dala  skoro před rokem k narozeninám odkaz na Milušku a její blog. Od té doby se ledacos u mě mění a hledám dál a dál jak řešit mé výzvy a překonávat každodenní zkoušky a jak zrušit mé zatvrzelé vzorce pravd a reakcí. 

Hlavním důvodem proč píšu je asi i strach a zároveň velká výzva a otázka co dělat, jak se připravit? Proto prosím o radu. Blíží se den, kdy by jsem s manželem měli letět do USA (ptám se s předstihem). O svatbě jsme si slíbyli, že až jednou to vyjde, pojedeme do usa na svatební cestu a letos v květnu se nám to vyplní. Poletíme tam s kamarády, kteří umí anglicky a už tam párkát byli. Ale vratím se ke mně. Proč mít strach z letu? Párkrát už jsme letěla a bylo to OK, tak trochu adrenalin z velké rychlosti, let trval pár hodin a nohy mi neotekli a téměř žádné pnutí  vžilách nebylo (jen jednou maličko) a vzala jsem si acylpirin na doporučení v lékárně. Ted mě čeká let asi 12hodin a ráda bych, aby jsem to zvládla jak psychicky tak i tělesně.

Už od střední školy jsem měla těžké nohy a začaly se objevovat křečové žíly. Mám dvě nádherné děti a i po těhotenství se žíly na nohách zvětšily. Když jsem byla na kontrole před 10lety, hned by mě vzali pod kudlu, ale já nechci a tak hledám přírodní léčení a příčiny. (sestra, dvojče byla na operaci s žílami, stejně i naše mamka. Ony to tak vyřešily, ale já ne, hledám jinou cestu). Asi bych měla doplnit, že mám ještě na hranici štítnou žlázu, občas zácpu (dcerka též), v dětství operace pupeční kýli (stejně i má dcerka), do těhotenství alergie-vyrážka (te´d klid až na první prudké sluníčko), občas cholesterol, občas úzkost (uvnitř), stres (někdy), asi 4 roky lupy, od léta zahlenění, na podzim problém s hlasivkami (letos jen jeden den, ale v létě jsem se čistila játra čajem a kapky, a střeva), a nově 2 měsíce vyrážka pod prsama (ale pomáhá měsíčková mastička). proužky na nehtách- rýhy. Asi je důležité doplnit, že jsem před 3lety měla autonehodu, usnula za volantem, ale nic se nestalo (vezla jsem děti), jen jsem si uvědomila, že takhle žít nemůžu, že to je vyrování! A tak hledám a učím se zrušit zažité vzorce a mé neustálé pravdy neprosazovat a nepodléhat tlaku společnosti na výkon atd.

Dle data narození jsem země, 2. Manžela mám kov a děti ohen (syn) a zemi (dcerka). Rodina je pro mě ted největší škola (zejména muj muž- občas mi přišel jako sobec, ale už vím, že mi ukazuje, že i já mám mít své hranice a nerozdat se všem), stejně i děti v práci, protože jsem učitelka v mš (tři roky, jinak restaurátorka obrazů). Zkrátka potřebuji asi rychlý posun. Obecně se učím projevovat lásku – fyzicky i mluvením a chválit, a říci ne. Asi tři měsíce jsem byla členkou kruhu, nádherné, ale asi jsem neměla dost trpělivosti, přesto mi to ukázalo zpoustu možností jak a co měnit u sebe. Funguje to, děkuji.

Na stránkách empatia jsem našla několik rad a vašich výrobků. Ale věřím, že mi poradíte doporučíte s čím mám začít a co užívat, co je nejdůležitější z doplnků, protože máte bohaté zkušenosti a je toho tu spousta. Předem děkuji a prosím i o radu jak se připravit na dlouhý let. S pozdravem slunného dne Lucie 

Vyčetla jsem jsem, že bych měla brát vitamín C s flavonoidy, Vitamín E se zinkem, omega 3, výtažek ze semen hroznů OPC (to jsem mezi výrobky nenašla, jen v članku), jablečný pektin, česnek a cibuli, rozchodnici růžovou – rhodiola.  

Odpověď

Ahoj ženo – lásko 🙂 o duchovních příčinách křečových žil sis četla? A pak je tu další podobný dotaz   Ostraněním čehokoliv z těla (ale ani přehlížením) se nezbavíme toho, co se máme naučit zvládnout, jen se to posune jinde. Je potřeba se o své cévy starat – viz podpora cév. Nasaď si nyní: Liquid Chlorophyll 3- 5 lžíce do 1,5l vody a popíjej během dne, čistí krev + Omega 1-1-1 po jdle, zpružňuje a čistí cévy, ředí lymfu, udržuje krev vazkou, 1-1-1 po jídle + C1000 2-1-0 + Resveratrol plus – 1,1,1 – výtažek ze semen hroznů – antioxidant, čistí cévy a nedovoluje usazování cholesterolu na stěnách cév.  Než poletíte přidej alespoň týden White wilou – bílou vrbu působí jako přírodní acylpyrin – 2-2-2  – více o ní tady + Rhodiolin 1-1-1 – zklidní a uvolní napětí, lépe let zvládneš. Vše nakoupíš v eshopu empatia Přidala bych i nějaké minerály vzhledem k rýhám na nehtech a alergiím – Power mins 1-1-1. A dál pokračuj na své ženské cestě, víš na čem pracovat. S láskou empatia 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?