Dotaz

Dobrý den,
jsem si vědom, že takovýchto mailů musíte dostávat denně mraky. Přesto prosím, až na mě dojde řada a bude li to ve vašich silách přečtěte následujících pár řádků.
Je mě 51 let 171 cm 65 kg, nekuřák, aktivně sport,cca 12 let vegetarián, alkohol pouze Plzeňský pivo. Cukr nepoužívám, stejně tak nepoužívám žádné konzervanty, éčka, přepálený tuk, nejím smažené apod.Ph moči vždy okolo 7 mi někdy i výš. Můj problém se jmenuje Dna.
Toto onemocnění má diagnostikován můj táta a nyní jak se zdá došla řada i na mě.
Před cca 3 roky jsem měl první velice ostrý atak Dny, který jsem však dokázal během pár dnů pitím čisté vody a komunikací sám se sebou ( jak říká pan Dušek – s buňkami) zažehnat. Následující odběr krve ukázal normální hodnoty kyseliny močové. Myslel jsem , že je vyhráno. Skoro 3 roky jsem neměl žádný problém. 
Nyní se již přes 3týdny potýkám s ostrou bolestí a nehybností palce na pravé noze a ať zkouším co zkouším zatím nic nepomáhá.
Denně vypiju jistě 4 litry čisté vody, zakoupil jsem Enzycol ale výsledek zatím takřka žádný. Pouze si již pomalu a kulhaje dojdu kam potřebuji, což v prvních dnech nešlo.
 Jak dlouho tento stav může trvat?Je možné, že by se záchvat dny táhl takto dlouho a neustupoval?
Co by se prosím Vás dalo ještě na tuto nemoc poradit.
Myslím spíše z oblasti bylinek, duchovní a alternativní medicíny.
Pokud se u mě v minulosti nějaký zdravotní problém objevil, pak jsem ve většině případů spolupracoval s knihou p. Janči – Alternativní medicína a hledal způsob uzdravení sám a příčinu sám v sobě.
Nyní ať hledám jak hledám, zatím překračuji na místě a nemohu se z něj pohnout.
Děkuji Vám za Váš čas a odpověď.
Přeji hezké dny.
Karel Malík

 

Odpověď

Dobrý den Karle!
Je to super, že se tak skvěle o sebe staráte, skoro to vypadá, že k vám dna nepatří 😀 Ale bohužel i když se nám nechce přijmout duchovní příčinu, tělo nikdy nelže…
Rozhodně hledejte, kde jste zatvrzelý ve vztazích, protože dna je problém našich ledvin a tím našich vztahů. Tipuju, že jako 8 Země bojujete s potřebou svobody, ale současně vztah potřebujete a toužíte po harmonii. I dna ne náhodou postihuje předvším palec u nohy, který je symbolem hlavy, přemýšlení, rozumu. Dna je výzvou věci nechat běžet svou cestou, ať si každý dělá, co chce, a dokonce každého podpořit v tom, co chce, i když mě se to nelíbí. Dvě osmičky vám přináší hodně negativity, která vám bere radost z prostých věcí. Možná máte strach, bojíte se, aby vaši blízcí nedopadli špatně, a tak jim řídíte životy. V každém případě je to vaše zatvrzelost a nepružnost. 
Osmičky jsou super výzva i ve vztahu k penězům, přináší finanční karmu. Ne náhodou jste napsal, že nechcete doplňky stravy, možná kvůli penězům nebo i kvůli názoru, že je člověk nepotřebuje. Tak ten názor změňte 🙂 protože bez každodenního doplňování talíře živinami, které prostě v potravinách dnes nejsou a být nemohou, nemůžete udržet své tělo zdravé. 
Přečtěte si článek Proč detoxikace nestačí a Když všechno selže.
Zbavte se předsudků, že se vyléčíte jen pochopením a jen pitím bylinek – nevyléčíte 🙂
V proklliku u duchovní příčiny dny najdete odkaz do shopu na nabídku produktů k léčbě, doporučuji co nejvíc, třeba všechny 🙂 právě kvůli vaší finanční karmě 🙂
Přírodní léčení totiž funguje skvěle i obráceně. Pokud začneme užívat přírodní doplňky, tělo pomůže i k pochopení, protože mysl, tělo a duše jsou spojené nádoby. A cokoliv pro kteroukoliv složku uděláte pozitivního, projeví se u všech ostatních.
Doporučuji minimálně toto:
Pure Juka (2-2-2 na lačno, hodně zapít) + Protect (1-1-1 po jídle) + Super Soya Lecitin (2-2-2 po jídle) + White Willow (18 denně pouze při bolesti) + C 1000 (2-2-0 po jídle) + Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček do vody, popíjet během dne) – za týden máte po bolesti.
Užívejte ale min. 3 měsíce v kuse, pak se ozvěte. Se stravou si jistě rady víte…
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?