Dotaz

Dobrý den Miluško,

z Vašich úžasných stránek a hlavně videí jsem se mnohému naučila a dost toho pochopila, především o vztahu se svým mužem, moc děkuji.

S čím si nevím rady je to, jak a jaké doplňky používat. Každý člen mojí rodiny má nějaké zdravotní problémy. Já jsem celkem zdráva,ale cítím, že bych potřebovala nějaký detox, manžel má potíže s trávením, asi žlučník, dcera Adéla se  dost potí a zapáchají jí nohy, má suchou a občas popraskanou kůži na rukou, někdy i nohou a v poslední době ji často bolí hlava a není ji celkově dobře (2004), syn František také často trpí bolestmi hlavy a suchým dráždivým kašlem, před měsícem prodělal virózu se zánětem svalů na nohách (2006), dcera Maruška má moluska, kterých se nemůžeme zbavit už více jak rok, hodně se jí kazí zoubky, horní řezáky má úplně rozpadlé a hnědé až černé a stále z ní sundávám klíšťata (2013). Dětem jsem začala alespoň dávat Lion Kids D a nejmladší Gummy Kids, občas C 500. Ráda bych nás ještě podpořila dalšími doplňky, ale je toho tolik, že nevím co pořídit tak, aby to bylo finančně únosné. Mohla byste mi prosím poradit?

Děkuji a přeji krásné dny

Pavlína 

Odpověď

Dobrý den a děkujeme 🙂
Co se týká výběru produktů v shopu, takasi víte, že kvůli šílené legislativě EU jsme museli členění v shopu podle nemocí a dalších hledisek schovat. Ale stejně se k němu můžete dostat 🙂 Když si v empatii v Přehledu duchovních nemocí kliknete na kteroukoliv nemoc a pod ní Jak vyléčit přírodně, dostanete se právě do shopu na třídění produktů, které je ze strany shopu schováno 🙂 z nemoci na třídění podle nemocí, z odkazu třeba Těhotenské potíže na třídění podle prevence a věkových skupin. Takže tam najdete třídění produktů na výběr prevence podle věku pro své děti – to jen pro vaši informaci, třeba vám to pomůže.
Vám bych doporučila užívat:
New Life (1-1-0) + C 1000 (1) + popíjet Liquid Chlorophyll (3 lžičky do vody) – detox si nechte na podzim 🙂
Pro vašeho muže:
Pure Yucca (2-0-2 zapít mega dávkou vody), k tomu třeba jen C 1000
Oběma starším dětem:
Vojtěšku Green Health (1-1-1 před jídlem) + každému 3 dávky probiotik AC Zymes (1-1-1) a mulitvitamín 1 denně (Full spectrum) a C 1000 (1)
A nejmladší – na molusky si přečtěte tohle doporučení
A dávala bych jí ProbioBalance (1-1-1) + Lion D (1-1-1)
Žádné mléčné výrobky, sladkosti a bílou mouku 🙂 Asi znáte naše zásady zdravého stravování.
A láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře