Dotaz

Dobrý den,
narazil jsem na vaše stránky a velmi mě zaujaly. Chtěl jsem se s vámi poradit ohledně svého problému dle lékařů dráždivý tračník. (neexistují nato prakticky léky a ani doktoří neví kde je podstata této nemoci zda-li stres, psychika, chlamydie, candida, infekce apod.)  Fyzicky jsem naprosto v pořádku všechny vyšetření dopadly dobře i Lepek negativní. Běžné léky které mi byly předepsány na tento problém bohužel nezabírají. (Duspatalin retard, meteospasmyl) Trpím neustálým pocitem plnosti, tlaku v břiše, nadýmáním, plynatostí. Střídá se u mě zácpa a průjmy. Nejvíce se průjmy dostavují ráno a po hlavním jídle. S hlavním jídlem mám největší potíže, vždy je mi po něm těžko, plynatost, kručení a dostavují se i rychlé průjmy obvykle od 15-60 min po jídle. Stravuji se pravidelně zhruba po 2-3 hodinách do jídelníčku zařazuji zeleninu, ovoce. Smažená jídla a tučná obvykle jen o víkendu občas. Problémy jsou prakticky po každém jídle at už lehčím nebo těžce stravitelném. Na ultrazvuku mi bylo zděleno paní doktorkou, že se jí nepozdávají moje játra. Dočetl jsem se, že játra můžou mít také spojitost s těmito problémy. Každopádně mě neposlala na nějaké další vyšetření. Také s tím souvisí určitě stres, protože jakmile se dostanu do stresové situace problémy vyletí okamžitě o 100%. Řekl bych, že se moc nestresuji spíše trpím podvědomým stresem. Kdy člověk pořád nad něčím přemýšlí, ale nejde to zastavit a vypustit. Na určitou dobu mi občas pomohly probiotika. Ještě bych dodal, že problémy se vystupňovaly v posledních 3 letech. Předem děkuji za vaši odpověď budu moc vděčný.
Ještě bych chtěl dodat, že jsem začal sledovat vaše naučná videa a v mnohých se vidím. A budu nadále pokračovat ve sledování. Začínají se mi otevírat oči jakým způsobem života jsem žil. Pořád řešil problémy obvinoval všechny okolo. Děkuji, že to děláte pro lidi.

Odpověď

Dobrý den,díky!Zadejte si do vyhledávače v Empatii Dráždivý tračník, jsou tam už nějaké odpovědi. V každém případě je vám asi už jasné, že nemoc je něco, co vás brzdí a říká vám, že máte cosi pochopit a následně to změnit. Nemoc je dáreček a tak bychom s ní měli zacházet. Můžu vám udělat placený rozbor, pokud chcete.Dráždivý tračník je název lékařů, který jinými slovy říká: Nevíme, co to je 🙂 Je to jeden z tisíců názvů nemocí, které jsou vymyšlené uměle, protože lékaři neznají léčbu. Probiotika vám pomáhají, protože je to základ vyléčení vaší trávicí soustavy. Trávicí soustava funguje jako harmonický celek, jenže my jsme léčeni odděleně – na žlučník, na žaludek, na střeva, na slinivku. Chce to zharmonizovat vše dohromady. A naučit se trávit vše, co k vám přichází, jako pozitivní pro vás – je to váš hlavní životní úkol, jste 5 Země, kam patří trávicí orgány.Doporučila bych vám srovnat trávení  (Nopalin 2-2-2 + AC Zymes 2-2-2) a vydržet cca 3 měsíce, dodržovat stravu (žádné pečivo, bílou mouku, mléčné výrobky – jen sojové, žádné uzeniny, z masa jen rybu, žádné sladkosti) a pitný režim (čistou vodu s citronem nebo bylinkové čaje), a třeba pak už nebudete muset nic dalšího řešit – a nebo se domluvíme, jak pokračovat.S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?