Dotaz

Dobrý deň Milusko a Ivan,

som veľmi rada že som natrafila na vaše videá a poučné články, máte ich tam neúrekom, ale ja neviem ako postupovať a hlavne ako si nakombinovať vaše produkty z calivity. Chcela by som si ich zakúpiť a vyskúšať. Uz som sa zaregistrovala ale ešte si musím objednať produkty. Bola by som veľmi šťastná keby som mohla chemické lieky vymeniť za výživové doplnky.

Uzivam lieky na vysoký tlak bigital, gobten a moxostat. Na štítnu žľazu euthyrox 75 mám predpísaný ale priznám sa, že ho neuzivam. Zistenu mám osteoporózu, doktorka mi predpisala injekciu Prolia to som si odmietla dať pichnúť, lebo vedľajšie účinky má odradili. Hodnoty cholesterolu mi neklesajú aj po úprave stravy. Naposledy to bolo 7, 6mol. Na cholesterol lieky neuzivam. Chcela by som sa zbaviť cysty na oblicke, pankreay a na pečeni ich mám tri.

Ako sa mám týchto chorôb zbaviť a užívať si život bez chémie.

Prosim Miluska o radu, ako pristupovať celkovo k životu. Kde mám ubrať, v čom sa zlepšiť na čom mám poracovat.

Prosím vás chcem sa spýtať či juku možno užívať v hoci ktorom období. Vo vašom videjku som sa dozvedela, že je to ako mydlo teda cistidlo na naše orgány.

Ďakujem veľmi pekne,,,,

Odpověď

Dobrý den,

určitě jste si přečetla duchovní příčinu vysokého tlaku, zvýšeného cholesterolu i problémů se štítnou žlázou, vše spolu souvisí i cysty a podíváme se na to, jak…

Výzvou vašeho života je učit se odpouštět a zbavovat se minulosti a toho, co už nepotřebujete, jste totiž 7 Kov, vaše nejohroženější orgány jsou tlusté střevo a plíce, viz duchovní příčina oslabení. Karmou, kterou si nesete, je karma rodiny – dvě šestky, kterou ztěžuje vaše dvojka a schopnost vcítit se do pocitů druhých, a čtyřka, která vám dává snahu pomáhat prakticky. K tomu máte vysokou míru citlivosti a napojení na duchovní stránku života díky své krevní skupině AB. Prakticky to znamená, že velice lpíte na rodině, vztazích, druhých lidech a máte urputnou snahu otevírat oči, pomáhat, dávat nevyžádané rady, jste páchač dobra ♡ Určitě se proto potkáváte s odmítnutím, nechutí vám naslouchat, rodina a lidé, na kterých vám záleží od vás nic nechtějí.

Je třeba začít starat se o sebe, věnovat se sama sobě, veškerou péči a lásku a laskavost, kterou v sobě nesete, začít dávat nejprve sobě a pokud někdo bude chtít, poskytnout radu a pomoci, ale nesnažit se zachraňovat tomu, kdo nechce, i když vnímáte, že trpí a pomoc by potřeboval. Z tohoto vašeho postoje přichází problém s vysokým tlakem. Protože vaše energie neproudí správným směrem – k vám, a protože jste nespokojená a smutná, že vám druzí nenaslouchají, že vaše rady nejsou vyslyšeny, energetické cesty, cévy, se zanášejí cholesterolem, který brání toku živin k vašim buňkám, tzn. ztrácíte svou vlastní energii, máte problémy s tekutinami, ledvinami, štítnou žlázou a lymfou, a který současně brání zbavovat buňky odpadních látek, takže vznikají cysty jako nahromaděná neodplavená minulost. Z tohoto stavu, kdy v těle zůstává to, co má odejít, vzniká překyselení a následné odvápnění.

Je potřeba začít toto kolečko rozmotávat, podívejte se na energetickou růžici a tok energií v ní, jak se od vašeho základního nevyřešeného problému Kovu oslabují ostatní prvky a orgány. Chce to dát si čas a pomalu postupně spravovat orgán po orgánu a prvek po prvku z pohledu emocí, určitě to bude min. rok chtít, spíš víc.

Vaše životní téma odpuštění se váže k období podzimu, takže není příliš vhodné nejen užívat juku, ale i se těmito emocemi zabývat v období, kdy Vesmír věnuje pozornost něčemu jinému. Samozřejmě za čas poznáte, až se o sebe naučíte starat sama, že to neškodí, ale prospívá víc zaměřit se na to, co aktuálně řeší Vesmír, je lepší naskočit a přizpůsobit se přirozeným tokům energií, má to lepší efekt.

Teď je období srdce a radosti, doporučila bych projít si kurzem Radovat se je láska, a následně kurzem Přijímat zaměřeného na lymfu, štítnou žlázu, a teprve poté přejít na podzim k Odpustit je láska a pochopení a zvládnutí svého úkolu. V každém z kurzů se naučíte porozumět fungování těla, ale i se naučíte pracovat se svou myslí a používat ji ve svůj prospěch, naučíte se věnovat sobě, dávat si čas i lásku na prvním místě sobě. O otevření každého období posíláme mail, takže to nepřehlédnete, nebo se podívejte na Akademii celostního zdraví, kde najdete odkazy a přesné termíny, kdy má jaký kurz svůj čas. Určitě bude třeba posílit ledviny a vztahy v zimě, i žlučník s játry na jaře.

Teď doporučuji pro tělo začít s léčbou vysokého tlaku – z duchovní příčiny je proklik na přírodní léčbu:

Nopalin 2-2-2 na lačno (stáhne cholesterol) + Mega qProtect 1-1-1 po jídle + Super Mega Koenzym Q 10 (120 mg) 1 ráno na lačno + Omega 3 1-1-1 po jídle + C 1000 2-2-0 + Garlic 1-1-1 po jídle + Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce denně do vody naředit + Strong Bones 2 po obědě a 2 před spaním

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravu je potřeba upravit podle své krevní skupiny, vyřaďte mínusové potraviny, přečtěte si naše zásady zdravého stravování. Pít kvalitní čistou vodu.

Začněte se starat o sebe, zaměřte pozornost na svůj život, věnujte se sobě ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Garlic Max: Více než 200 biologicky aktivních látek v jednom
Garlic Max: Více než 200 biologicky aktivních látek v jednom

Antibakteriální a protiplísňové účinky stejně jako ochranný vliv na kardiovaskulární systém propůjčují česneku sloučeniny obsahující síru, které mu také dávají jeho charakteristickou vůni. Tato rostlina obsahuje více než 200 různých biologicky aktivních látek - vitaminů, minerálů, aminokyselin a enzymů. V přípravku je česnek doplněn petrželí, která je známá svým diuretickým účinkem.

Detail produktu

Komentáře