Dotaz

Poslední rok také mívám problémy s levou částí těla, nejde o nějaké výrazné bolesti, ale prostě o „o ní  vím“.

S pozdravem

Hana K

Odpověď

Dobrý den,

duchovní příčina problémů s plícemi je tady.

Jste citlivá – dvojka v datu narození, a potřebujete k životu klid a harmonii – šestka. Problémem ale je, že máte rovinu dovednosti, která vás tlačí k tomu, abyste tu harmonii, kterou potřebujete k životu, vyžadovala po druhých. Chcete po druhých, aby dělali věci, které vy považujete za správné. Obraťte se k sobě, začněte žít podle sebe, věnujte se své vlastní přeměně a druhé nechte svému, dovolte sobě i druhých konečně dýchat!

Rovina dovednosti ve vás vyvolává potřebu důvěrného, intinmího partnerství, potřebu fyzické lásky – je třeba nejen fyzicky lásku projevovat – dávat partnerovi najevo skutky, že ho milujete, ale i fyzicky ji dávat sama sobě – věnovat se tomu, co milujete dělat vy sama.

Doufám, že neužíváte žádné léky a nejste po závažné operaci, jinak byste mi to napsala 🙂

Problémy se srdcem a bolesti hlavy souvisí s problémy s plícemi, protože i srdce potřebuje ke své činnosti harmonii, tzn. dostatek vápníku a hořčíku jako plíce. Nádech a výdech, stejně jako systola a diastola. Bolest hlavy je od křeče, která vzniká nedostatkem hořčíku…

Začala bych jednoduše podporou dýchání a plic, podívejte se na duchovní příčinu. Je z ní proklik na přírodní léčbu – proč a co užívat.

Já bych vám s ohledem na roční období teď nedoporučila očistu tlustého střeva, tu bych si dala až na podzim, až bude její čas včetně kurzu Odpustit je láska.

Teď bych spravila sliznice a posílila plíce takto:

AC Zymes – probiotika na zlepšení stavu sliznic 2-2-2 + Strong Bones – vápník s hořčíkem 2-2-2 + Zenthonic 3 polévkové lžíce – na posílení energie plic, je to silný antioxidant a dodává energii i srdci.

Takto 3 měsíce do září, pak se vrhnout do tříměsíční očisty tlustého střeva a kurzu Odpustit je láska.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Snažte se stravovat podle své krevní skupiny, určitě vyloučete mínusové potraviny. Hodně pijte. Vyřaďte cukr, sladkosti, bílou mouku a dočasně i všechny mléčné výrobky a maso (zachovejte jen ryby), než se plíce spraví. Podívejte se na Zásady zdravého stravování.

A určitě bych využila slevu na kurz Radovat se je láska, která platí do dneška, nebo si ho projděte i později, právě je čas na podporu srdce a učení se radovat se.

A také se podívejte na KRUH Žena je láska, bude vám velmi nápomocný k nalezení sebe a svého místa.

Vše půjde, prostě začněte!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony
Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony

ZenThonic je koncentrát na bázi superovoce mangostan, který má mimořádně silný obsah antioxidantů v tekuté formě. Jeho cenná vláknina, bioflavonoidy, vitaminy a minerály pomáhají při ochranných procesech proti volným radikálům, které poškozují buňky, a mohou zpomalit proces stárnutí, mají příznivé účinky na kardiovaskulární systém, poskytují zvláštní podporu imunitnímu systému a zlepšují fyzickou kondici.

Detail produktu

Komentáře