Dotaz

Dobrý den,
ráda bych Vás požádala o radu. Před půl rokem se mi těsně před Vánoci (takže z jídla to pravděpodobně není) se mi objevil ekzém skoro na celém těle. Ten byl velmi svědivý, s extrémně suchou kůží a s červenými ložisky téměř po celém těle (vynechán byl pouze obličej, chodidla, dlaně a prsa a pohlavní orgány). Zabrala Holtova mast a ekzém výrazně ustoupil. Během toho půl roku jsem nasadila detoxikaci, změnila stravovací návyky, začala pravidelně užívat chlorellu, yuccu, chlorophyl a další vitamíny, občas zařadím i reflexní terapii. Přesto se mi stále nedaří zbavit se ekzému natrvalo, zůstává mi pár flíčků pod koleny, větší část na rukách z vnitřní strany , pod bradou a pár flíčků po břiše. Každý den se kvůli sušší kůži musím stále mazat nějakým mastnějším krémem a holtovou mastí. Krémů a mastí jsem za ten půl rok vyzkoušela již dost a klidní mě pouze excipial, konopka nebo holtova mast. Jako dítě jsem prý chvilku ekzém měla, ale poté mi zmizel, nyní mám pouze asthma a občasné alergické příznaky. Stravu mám poslední půl rok téměř ukázkovou a ani nemám pocit, že bych momentálně řešila nějaké psychické problémy, většina věcí se mi relativně daří. Přesto se mi v poslední době děje, že chvilku ekzém téměř zaleze (zůstávají mi na jeho místech pouze bílé fleky) a pak se zničehonic zase objeví červené skvrny, které trochu svědí. Někdy zmizí samy od sebe do pár hodin, někdy se s nimi peru třeba i dva, tři dny. A toto celé se poslední dobou opakuje stále dokola. Už nevím co s tím a čím by to mohlo být způsobeno.
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
omlouvám se za tak dlouhé čekání na odpověď, váš dotaz se mi jaksi schoval 🙂
Potíže s ekzémem mají stejnou příčinu jako astma a alergické potíže, a to je nedostatek minerálních látek, především vápníku s hořčíkem, a přetížená játra. Přečtěte si o ekzému, najdete tam i odkaz na doporučené produkty. Určitě si všimnete souvislosti s duchovní příčinou astmatu a v podstatě podobným léčením. Vaším životním úkolem je hledat spokojenost se vším a všude, patříte to prvku Dřevo, kam (světe div se! :-)) patří i orgány játra a žlučník. Pokud byste měla zájem o placený rozbor, proč to tak máte a k čemu vás vaše nemoc vyzývá, k jaké změně postojů, ráda udělám.
Doporučila bych vám očistu jater a dodání přírodního vápníku s hořčíkem Strong Bones. Kdyby vám něco nebylo jasného, ozvěte se.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře