Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat již 3 roky trpím onemocněním familiární pemfigus, jsou to puchýře, které vždy vystoupí a zmizí, mají souvislost s hormonálními změnami v mém tělě, vždy se to zhorší v době, kdy má přijít menstruační cyklus, nejdříve lékařka vůbec nevěděla, co to mám . V současné době mě léčí úspěšně injekcemi Diprophos. Puchýře se mi tvořily v předloktí, v tříslech a na krku. Diagnosa po histologii.
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
jde o skutečně výrazné rozkolísání hormonálního systému, které může vzniknout užíváním hormonální antikoncepce nebo jiných hormonálních léků (např. na štítnou žlázu) či mastí, stravou, kde výrazně převažují potraviny, zanášející lymfatický systém (mléčné výrobky, cukr, konzervanty, bílá mouka), přehnaným jezením kuřat, které se „vyrábějí“ podáváním steroidů, tj. hormonů stimulujících růst svalové hmoty, užíváním léků obecně… Bohužel lékaři neumí hormonální systém srovnat zpět jinak, než zase jen hormony, rozhodně to v pořádku není a k rovnováze dojít tudíž nemůže, jen se zase něco zvenčí poreguluje. Toto onemocnění souvisí se sníženou imunitou a oslabením jater. Pokud se chcete znovu dostat zpět do stavu zdraví, je třeba uchopit vše do vlastních rukou a rozhodně přestat užívat hormony v jakékoliv formě, i když vás v současné době úspěšně „léčí“. Hormonální problémy souvisí s ženskou rolí, kterou se my ženy máme učit – pokora, poddajnost, náruč, pasivita a láska ve vztahu, být krkem. Pemfigus se projevuje na kůži, zástupném orgánu jater, a játra ukazují naši spokojenost s rolí v našem životě, ukazují, jak se dokážeme radovat z toho, co jsme dostali a jak dokážeme být vděční za vše, co máme tak, jak máme. Usuzovala bych tedy na to, že by ve vašem případě bylo dobré zaměřit se na svůj vztah k partnerovi a pracovat na lásce k sobě. Upřednostňujete rodinu a všechny ostatní před sebou, nežijete pro sebe a svou radost, neděláte věci pro sebe a jak chcete vy. Nikdo jiný ale pro vás není důležitější než vy sama, mějte se ráda a buďte trošku sobec. Doporučuji vám knížku Miluj svůj život nebo Síla je ve vás, pomohou vám.
S léčením penfigu máme výborné zkušenosti. Je třeba odkyselit organismus a srovnat hormonální systém. Doporučuji vám toto:
Liquid Chlorophyll – tekutý výtažek z vojtěšky, který působí proti překyselení těla, dávkování 3 čajové lžičky denně vždy naředit do vody. Výborně působí zevně, pořiďte si rozprašovat a neředěným Chlorophyllem si postižená místa stříkejte nebo si dělejte zábaly. Chlorophyll se před několika desítkami let velmi úspěšně používal i v lékařství na léčení bércových otevřených vředů, bohužel se nyní už nepoužívá…
Green Health = vojtěška – sušená vojtěška, která také zezásaďuje organismus, ale má navíc hojivé a protizánětlivé účinky, čistí a detoxikuje, srovnává hormonální systém, dávkování 2-2-2 asi 10 minut před jídlem, hodně zapít.
Organic Noni – léčivý džus, který harmonizuje celé tělo, tzn. pomáhá nám uvést vše rozhozené do rovnováhy, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Ze stravy je třeba vyloučit vše výše uvedené, striktně alespoň na čas. Hodně pít bylinkové čaje. K tomu si 3x denně vařit jaterní čaj Hepatik a k němu spolknout 1 polévkovou lžíci mletého Ostropestřce mariánského.
Na rozhýbání lymfatického systému by bylo vhodné absolvovat ruční lymfatickou drenáž, ale ne žádný stroj. Na stagnaci lymfy ukazuje výskyt vyrážky, na předloktí, v tříslech a na krku jsou jedny z centrálních lymfatických uzlin. Takto bych to viděla na 3 měsíce, poté uvidíme, jak vše bude vypadat a podle toho rozhodneme, jak pokračovat. Mohu vám zaručit, že se tohoto onemocnění zbavit lze, záleží jen na vás 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře