Dotaz

Dobrý den,
prosím o radu ohledně mých gynekologický problémů.
Cystu už mám diagnostikovanou už 10let, v poslední době se mi přidaly i myomy, polyp a zánět. Zkoušela jsem 3měs. čínskou medicínu a při poslední kontrole nebyla zaznamenána žádná změna k lepšímu. Je mi doporučována operace. Je nějaká možnost? Myslíte, že je operace tak nutná? Za jak dlouho je možné zlepšení.
Děkuji předem.

Odpověď

Dobrý den,
při řešení zdravotních potíží přírodní cestou to chce trpělivost, často se říká, že jak dlouho se problém tvořil, tak dlouho se ho může tělo zbavovat. Rozhodně minimální čas je 3 měsíce. U vás ale musíte počítat s časem rozhodně delším a také je velmi důležité ve vašem případě pochopit, proč se vám tak děje a také na své změně popracovat ve svých vztazích – a k tomu užívat nejen byliny, ale i potravní doplňky, pitný režim, změnit stravu, vše to chce najednou. Operace je rozhodně poslední řešení a sama o sobě stejně nic neřeší, ke změně postojů vás poté bude nutit stejně něco dalšího, je to váš úkol, před kterým nelze utéci a ostatně tak jste si to vybrala sama. Nemoc by člověk měl přijmout jako dar 🙂 Nutí ho se pozastavit a přemýšlet, proč se mu tak děje a co může změnit. Dříve to tak lidé brali samozřejmě. Dnes na to koukají s otevřenou pusou, zaslepeni materiální „vědeckou vyspělostí“. Jenže ono si to tak stejně funguje…
Vy se máte učit milovat a nepotřebovat – nic za to neočekávat. Nechtít druhé vlastnit, nechtít je posouvat tam, kde je chcete mít vy, dát každému volnost, jde především o partnera a děti. Vaše představy o tom, jak by se měl partner a děti chovat, vám oni sami bourají, dělají vám „naschvály“ a tím vás trénují, vy ovšem místo toho, abyste změnila sama sebe, se tím vnitřně trápíte. Je třeba pochopit vztahy jako takové, naučit se milovat a podporovat v tom, co chce ten druhý. Je třeba narovnat především vztahy s partnerem – buď žít v lásce nebo spolu nežít, ničíte a zdržujete se oba.
Přečtěte si o duchovní příčině cyst a myomů, bude vám jasné, na čem máte zapracovat – na své ženské roli.
Noni – má širokou škálu účinků, má očistnou funkci a Bůh ví proč rozpouští myomy (možná proto, že myom souvisí velmi s problémy žen se svými partnery a Noni, které otvírá korunní čakru a tím vás přímo napojuje na vesmír, vám pomůže najít řešení a snáze vše řešit) – dávkování 3xdenně 1 lžíci.
Mega protect – chytá volné radikály, odvádí škodliviny z těla pryč, čistí krev – dávkování 1-1-1.
Bylo by také vhodné najít někoho, kdo umí ruční lymfatickou masáž a i tímto podpořit detoxikaci organismu .
Ideálně pití zásadité vody z Aquarionu (aquarion.empatia.cz), má intenzivní antioxidační a tudíž detoxikační účinky, zkušenosti s ní máme výborné.
Pokud máte zájem o placený rozbor své situace, proč přesně vy toto máte (ideální vztahový rozbor), ráda udělám.
Kdyby něco nebylo jasné, ozvěte se.
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře