Dotaz

Dobrý den,

opakovaně se mi zhoršily hemeroidy, udělal se mi ekzém kolem konečníku a vše mě strašně svědí, svědí mě koneční, kůže kolem konečníku, rodila, bez dithiadenu se to nedá vydržet, rozškrábala bych to do krve.

Byla jsem na proktologii, hemeroid lze odstranit až po vyléčení ekzému, poslali mě na kožní, dostala jsem mastičku s kortikoidama Imacord, byla jsem i na gynekologii, nejdřív mi našli kvasinky, ty se přeléčily, pak plíseň, taky se přeléčila, potom i udělali kultivaci a ta byla v pořádku.

Celou tu dobu mám ten ekzém, který se skoro vůbec nelepší, mám marodní, trvá to celé už měsíc, nemůžu nic. Když přestane působit dithiaden, tak je to na zbláznění.

Beru lactobacil a léky na hemeroidy Diohes plus, nejím sladké, jím dostatek vlákniny, nepiju kávu ani alkohol. Jsem už totálně zoufalá, nikde žádné výsledky. Jednou jsem to už měla, před dvěma roky, ale během týdne se vše vyléčilo. Tentokrát nezabírá skoro nic.

Děkuji moc za radu a pomoc.

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si o hemeroidech a jak je řešit přírodně, zadejte si do vyhledávače v Empatii Konečník a přečtěte si rady a odpovědi na podobné dotazy jako máte vy.

Problém je v tom, že žádná z léčebných metod, kterou jste podstoupila, neřeší příčinu! Příčina je v překyselení, které může vznikat nejen jezením sladkostí, ale především stresem. Překyselení způsobuje záněty, množení nepříznivých patogenních organismů, plísní, kvasinek i různých makroorganismů (červů). Bohužel je to běžné. Jenže! Klasická medicína místo toho, aby těmto patogenům znemožňila se množit a šířit po těle, dělá pravý opak. Antibiotiky, chemickými léky, hormony zvyšuje překyselení těla, snižuje aktivitu vlastního obranného systému našeho těla, a tím se patogeny šíří a množí mnohem rychleji.

Doporučuji vám užívat protiplísňovou kůru, z toho přesně toto:

vojtěška Green Health 2-2-2 + AC Zymes 2-2-2 + Gravital Juice 1-1-1 lžíce + Liquid Chlorophyll – potírat konečník, užívat vnitřně 3 polévkové lžíce

Takto určitě měsíc, dva, uvidíme, jak to začne ustupovat, přidat si můžete cokoliv dalšího z protiplísňové kůry, ale věřím, že toto bude pro začátek stačit. Následně se domluvíme, co dál.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Pro vyřešení duchovních výzev, pochopení a změnu svých postojů je třeba pracovat s minulostí a učit se odpouštět, resp. stát se člověkem, který si nepřipouští žádné křivdy. Zvládnete to s naší pomocí v Odpustit je láska.

A zvu na ženskou cestu, protože odpuštění je třeba směřovat především k rodičům a své mámě, uzdravit rodovou linii a minulost, kromě kurzu zdarma Žena je láska a knížky Žena je láska, se přidejte do KRUHU,

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Gravital: Pomoc v boji s viry, infekcemi a záněty
Gravital: Pomoc v boji s viry, infekcemi a záněty

Díky pozoruhodnému obsahu antioxidantů a čtyřem druhům superovoce je GraVital pro naše tělo výraznou pomocí v boji s viry, infekcemi a záněty. Cenná vláknina, bioflavonoidy a minerály, které se nacházejí v graviole, Aloe vera, mangostanu a nopálu pomáhají tělu v obraně proti volným radikálům.

Detail produktu

Komentáře