Dotaz

Dobrý den,

ani nevím kde začít. Na vaše stránky chodím již nějakou dobu, řekněme tak 2 roky, snažím s  vnich hledat nějaké odpovědi, ale ikdyž je třeba najdu, vždycky mi v nich něco chybí. Proto jsem se rozhodla, že vám napíšu dotaz.

Je mi 24 let, narodila jsem se s vadami v uších, které mi v životě přinesly ne jednu operaci. Od poslední operace uší (cca 8let)  mám problém s tinitem. Vím, že jde o problém s nasloucháním druhým lidem. Vím to už pár let. Měla jsem ho průběžně od dětských let, ale od té operace je trvalý. Řekněme, že kolem cca 5 let na sobě i duchovně pracuji, ale úspěchy jsou opravdu pomalé. Ikdyž neříkám, že žádné.Například, záněty v uších už nemívám v takovém množství, a na operaci jsem od vzniku tinita již nebyla. Ikdyž se opravdu s tímto problémem s nasloucháním snažím, a obracením se ke svému vnitřnímu já, nechce zmizet. Stal se tak nějak už mou součástí, zvykla jsem si na něho jako na něco, co by už snad ani nemělo zmizet. Díky němu, pokud se zhoršuje, vím, že se nemám zaobírat tolika věcmi kolem sebe a zaměřit svou pozornost do své duše, ale mám nějak pocit, že selhávám. Chtěla bych dospět do bodu, kdy zmizí, protože občas je to opravdu těžké s něčím takovým žít. Neznám vlastně ticho a klid.. asi proto, že v mé duši klid není, nevím, na to bych se vlastně ráda zeptala, kde myslíte, že je zakopaný pes? Že se až moc snažím? Nebo málo, a nalhávám si něco?

Samozřejmě není to jediný zdravotní problém s kterým se potýkám. Záněty středouší byly většinou vyvrcholením záněty nosohltanu. Souvisely s tím i problémy se žaludkem a pálením žáhy. To už naštěstí nemívám,dneska jsem schopná strávit většinu negativních věcí v mém životě, i problémy s rodinou mám vyřešené, takže záněty nosholtanu se neobjevují. Ale problém s dýcháním mám kupříkladu docela často.. Ano mám partnera a docela náročnej vztah. Je asi tak komplikovaný jako já, a proto jsem se potýkala několikrát s cystami a jinými problémy. Na to jsem pracovala docela usilovně. Cysty nemám už dlouho, ale třeba hormonální rovnováhu pocituji, díky mému akné na tvářích a někdy na bradě. Nejspíše mám teda (což jsem usoudila podle různých zdrojů) hodně mužské energie, a pořád podvědomě nechci kompletně přijmout ženskou roli. Ale vážně bych ráda, tyhle zdravotní problémy jako odraz duchovní úrovně mě dost často znepříjemnují život.

Samozřejmě díky všem mým problémům bych nikdy takhle nepracovala sama se sebou jak to dělám dnes, ale pořád je to málo, pořád jsou všchny mé nemoci mou součástí. Dá se proto udělat víc? Už se při té cestě za poznáním sebe samé docela unavená. Nebyla bych určitě tím kým jsem dnes, ale přála bych si vidět nějaké výsledky. Proto se ptám, jak si ještě můžu pomoci? Existují nějaké zdroje, které s přečíst, či nějaká podpůrná medicína? Vzdávat se určitě nehodlám.

Jakékoli odpovědí si předem vážím.

Mockrát děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
má odpověď bude velmi jednoduchá a krátká – nějak jste opomněla, že nejsme jenom duše a že když onemocní tělo, musí se léčit tělo a ne duše. Tělo je stejně důležitá součást nás samých jako duše.

Takže se snažte nejen pochopit, ale taky něco udělat 🙂

Ve všech programech naší AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ učíme celostnímu pohledu na sebe a svůj život. Ve všech člověk najde sám sebe, své životní výzvy a úkoly, a dostane i nástroje, jak se změnit na všech úrovních, a jak se tedy vyléčit. Takže vás do některého programu zvu.

Ideální pro vás na míru je Přijímat je láska, protože jste 8 Země a vaším životním úkolem je právě přijímat věci tak, jak jsou…

Nebo pokud chcete začít léčit tělo, najdete si přírodní léčbu svých problémů a začněte – prakticky něco pro své tělo. Četla jste, co je to přírodní léčení?

Doporučuji:

C 1000 2-1-0 + AC Zymes 2-0-2 + Green Health vojtěška 2-2-2 + Mega qProtect 1-1-1

Takto 3 měsíce a pak se podle stavu, až se posunete, domluvíme, jak dál.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravu bez mléčných výrobků, cukru a sladkostí, sladit se svou krevní skupinou.

Začněte se starat o své tělo, je chrámem vaší duše ♡

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje
C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje

C 1000 Plus podporuje ochrannou aktivitu našeho imunitního systému za pomoci mega dávek vitaminu C s prodlouženým vstřebáváním a organických šípků, které zvyšují jeho účinky během kritického období, kdy to naše tělo nejvíce potřebuje. Kromě toho přispívá rovněž k normální tvorbě kolagenu, podporuje udržování zdravých cév, kostí, chrupavek, zubů, dásní a kůže.

Detail produktu

Komentáře