Dotaz

Dobrý den,
po císařském řezu mi na jizvě vznikají hnisavá místa (dírky). Z jedné jsou najednou čtyři. Dle doporučení lékaře místa vyplachuji 2x denně kysličníkem a okolí stříkám jodisolem. Bohužel to nepomáhá. Místa jsou bolestivá. Můžete mi prosím poradit nějakou bylinku. Jde asi hlavně o to, hnis vytáhnout.
Děkuji Jitka.

Odpověď

Zdravím vás srdečně,
Poradím vám sice ne bylinku, ale něco, co skutečně funguje a máme to mnohokrát odzkoušené i „našimi“ lékaři. Paní, která si léčí velmi závažné imunitní onemocnění, projevující se vytvářením zánětlivých ložisek na kůži, ale i v těle, tzv. pemfigus více než pět let(!) a bez jakýchkoliv výsledků, začala před měsícem užívat Liquid Chlorophyll vnitřně a zvnějšku si začala rány postřikovat Chlorophyllem v rozprašovači. Nerada o čemkoliv mluvím jako o zázraku, ovšem tady to tak je. Už po měsíci je vidět hojení! Ne asi nadarmo byly chlorophyl a mouční červi uznány jako jediné dva přírodní produkty, které umí vyléčit bércové vředy – a to nejde o nic jiného, než o zánět, hnis, nehojící se rány.
Užívejte Liquid Chlorophyll vnitřně 3x denně 1 čajovou lžičku do sklenice čisté vody a vnějšně několikrát denně hnisavá místa postříkejte neředěným Chlorophyllem a na noc si namočte tampon do Chlorophyllu a přiložte na ono místo, zalepte a nechte přes noc působit, jeho účinky jsou daleko lepší než černá mast, dokázal vytáhnout z hluboké rány po autonehodě i skryté skleněné střepy, takže s hnisem si poradí hravě 🙂 A můžete si být také jistá, že je možné užívat ho i při kojeni. Budu velmi ráda, když mi sdělíte, jak vám Chlorophyll pomohl. Užívejte si mateřství
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře