Dotaz

Dobrý den,

Potřebovala bych poradit nějaky produkt na můj problém. Je mi 45 let. Po vysazení antikoncepce jsem se hrozně závodnila a nedaří se mi vůbec hubnout. Voda se mi pořád drží. Štítná žláza je v pořádku. Pouze mám trochu zvýšeny testosteron. Vyzkoušela jsem různé bylinky na odvodnění ale tyhle hormonální kila mi nejdou vůbec dolů. Po cvičení jsem ještě víc nateklá.( asi ucpaná lymfa) Snažím se jíst vyváženou stravu. Prosím o pomoc co by mi mohlo pomoc. Našla jsem Vás produkt gren health? Mohl by mi pomoci.? Děkuji Veselá

Odpověď

Dobrý den,

máte rozhozený hormonální systém po užívání antikoncepce, na což ukazuje i zvýšená testosteron. Je třeba vyčistit lymfu, kterou máte zanesenou, a která tak není schopna odvádět nečistoty rychle z těla. Podívejte na Lymfedém, najdete tam vysvětlení možnosti, jak se jich zbavit, doporučené produkty.

Určitě můžete užívat Green health – pokud neberete léky na ředění krve, dávkování 2-2-2, 10 minut před jídlem.  Popíjejte Liquid Chlorophyll během dne 3 lžičky do 1,5 l vody, čistí všechny tělní tekutiny, detoxikuje a neutralizuje. Na úpravu hormonů je vhodný pupalkový olej – Evening Primrose Oil, který harmonizuje hormonální systém, dávkování 1-1-1. A na očistu lymfy Oceán, který sbírají z lymfy nečistoty, tím pomáhají, aby lépe tekla, 3 lžíce ráno nalačno, dlouho povalovat v ústech.

Vše najdete v e-shopu

Ze stravy vyloučit cukr, bílou mouku, pečivo, nejlépe se stravovat podle krevní skupiny a zvýšit pitný režim. Počítejte s tím, že než se vyčistí a rozhýbe lymfa, je třeba užívat alespoň  2-3 měsíce.

Určitě to souvisí s vaším ženstvím, voda je duchovní prvek pochopení, nejspíš máte problém s ženskou rolí a pasivitou ve vztahu, podívejte se na kurz Žena je láska, je zdarma.

V Akademii celostního zdraví pro vaše potíže najdete kurz Přijímat je láska.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře