Dotaz

Dobrý den,
obracím se na Vás s mým dlouhodobým problémem, který podle mě souvisí s hormonální nerovnováhou, tím spíš, že můj gynekolog mi neustále mění hormonální antikoncepci, protože žádná nějak „nesedí“. Jsem obézní, mám nadměrnou chuť k jídlu, nečistou pleť hlavně na bradě, silný premenstruační syndrom a bolestivou menstruaci, opakované cysty na ovariích, myom v děloze, bolesti kloubů a problém největší – totální ztráta chuti na sex. Potíže mám již cca dva roky a už mě to vyčerpává i psychicky. Poradíme, prosím, co s tím?
Děkuji.

Odpověď

Hezký den,
Je vám jistě jasné, že je třeba u vás postupovat v krocích, pomalu, ale trpělivě. Začít úpravou trávení a nastartováním fungujícího lymfatického systému a teprve poté se pustit do zbavování se cyst a myomů, ty totiž mají také základ v potížích s trávením a nedokonalým odplavováním zbytků metabolismu. Nepůjde to za měsíc ani dva, s tím počítejte. Pro vás je velmi důležité si uvědomit, s kým máte sex a zda svého partnera skutečně milujete. Cysty a myomy jsou zhmotnělé křivdy, bolesti a ublížení, které partnerovi stále nemůžeme zapomenout a stále se tím zaobíráme. Partner to ale změnit nemůže, jsme to my, kdo máme potíže, tak je to náš úkol a my se musíme změnit. Vše vyřeší láska – pokud mezi vámi je, má to smysl, pokud ne, je to ztráta času. V životě není nic důležitějšího než láska a každý, vy i váš současný partner, na ni máte nárok, i když třeba ne spolu, to podstatné není. Sex je pro vás skutečně ohromně důležitý, je to pro vás jistý způsob ventilace energie a pokud to nemáte, jste nespokojená a tím v začarovaném kruhu. Ovšem ptejte se sama sebe, proč to takto potřebujete a proč se vám tak děje. Nechce vás vaše tělo rozhoupat k akci? Abyste přestala stagnovat a začala něco měnit? Respektive měnit své přístupy, své postoje, sama sebe?
Doporučuji vám toto:
Slim Formula – produkt, jehož základem je výtažek z léčivého kaktusu Nopálu, který léčí a čistí celý trávicí trakt, a navíc jsou zde jisté termogenní látky, které podporují metabolismus, zrychlují ho a tudíž i urychlují tok lymfy, upravuje tak váhu, dávkování 1-1-1, 10 minut před každým jídlem.
Evening Primrose Oil – je to pupalkový olej, který stimuluje tělo k tvorbě hormonů, posiluje svalstvo pánevního dna, snižuje bolestivost menstruace a upravuje její cyklus, hojí kožní potíže. Dávkování 1-1-1.
Vital Women – speciální preparát pro ženy, obsahující přírodní afrodiziaka, užívat 3tbl. denně.
Pokud by nebyl problém s financemi, vše by skvěle doplnilo a doladilo Noni. Nejen že harmonizuje vše, i hormonální systém, ale působí proti bolesti, rozpouští cysty a myomy, posiluje žlučník a naši spokojenost, napojuje nás na vesmír a my víme, co řešit a co si se svým životem počít, zklidňuje psychiku, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Hodně pít, ideálně si pořiďte Aquarion, zásaditá voda má zázračné účinky na detoxikaci, kyselou vodou je možné dezinfikovat kůži, je to skutečně jedinečný zdroj zdravé vody, na našem trhu výjimečný, lze koupit na splátky, tudíž žádný problém pro nikoho. Dopoledne vypít 1 litr čajů na podporu trávení a odpoledne 1 litr čajů na podporu vylučování, imunity a ženských orgánů – 1 litr/2 sáčky. K tomu ráno a večer 1 čajovou lžičku Psyllia = semínko indického jitrocele do sklenice vlažné vody, rychle vypít, podporuje mechanickou očistu trávicího traktu.
Stravu je třeba co nejvíce zjednodušit a upravit podle své krevní skupiny. Rozhodně je třeba vyřadit mléko a mléčné výrobky, cukr a sladkosti, uzeniny, maso omezit na rybu a krůtu. Jíst co nejvíce zeleniny a obilovin, vařit si zeleninové polévky, rizota. Dobrá je pro vás pohanka. Stravování podle krevní skupiny je přirozeným způsobem, jak se dostat na svou ideální váhu. Nepít žádné bublinky, omezit kávu. Takto bych to viděla na 3 měsíce, poté se ozvěte, domluvíme podle stavu, jak dál.
Pokud by vám cokoliv nebylo jasné, jsem tu 🙂
Držím vám palce, zodpovědnost za sebe máte pouze ve svých rukou…
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře