Dotaz

DObrý den mám dotaz ohledně hormonu,
gynekolog mi pichnul antikoncepci, po které nemenstruuji jelikož jsem hodně při menstruaci krvácela, je to už pul roku a ja nemenstruuji, přibrala jsme na váze za 6 měscíu 16,5kg a to sportuji a jím zdravě, doktor mě poslal na endokrinologíí jeslti nemam štítnou žlázu a to je mi nepotrvdilo porsím o vaši ctenou radu mockrát děkuji

Odpověď

Dobrý den,
umělé hormony, ať jsou na cokoliv, mají naprosto destruktivní vliv na vlastní fungování celé složité hormonální soustavy. Fungování hormonů a hormonální soustavy je tak záhadná záležitost, které nerozumějí ani lékaři, jednoduše to ještě není dostatečně vyzkoumané… a přesto si dovolí do tohoto zázračného fungování zasahovat. A pak to má takovéto následky, a mnohé další a horší, které se s umělými hormony vůbec nespojují. Pokud si zadáte do vyhledávače v Empatii Hormony, vyskočí vám veliké množství odkazů, je to věc velmi akutní k řešení, protože se tím v podstatě zabývá každá žena. Každá je buď tím, že je to zvyk, tlačena do hormonální antikoncepce, nebo tím, že lékař hormonální potíže jinak než umělými hormony „léčit“ neumí, a tak to každá žena řeší – a každá s tím má nějaký problém. Každá, i když ne třeba hned. Je to velmi tragická záležitost nejen pro život jednotlivé ženy, ale i pro lidstvo jako takové – podívejte se na obecnou neplodnost, nemožnost udržet dítě. Je to na nás, na ženách, abychom řekly už konečně dost umělého ovlivňování toho, co přirozeně funguje naprosto dokonale.
A teď k vám. Hormony fungují jako komplex, všechny žlázy s vnitřní sekrecí spolu spolupracují, jedna podporuje nebo oslabuje druhou. Pokud jste měla silnou menstruaci, dostala jste proti tomu masivní dávku pohlavních hormonů, tak se není co divit, že vám ji jednoduše na určitý čas úplně zastavily. Nemenstruovat nějaký čas nebo menstruovat nepravidelně není vůbec žádný problém ani nemoc, pokud je to ale přirozeně, nejsme stroje, které musí fungovat na hodinu přesně. Tento masivní zásah totálně ucpal váš lymfatický systém, který spolupracuje s hormonálním tak, že přebytečné hormony, a především ty umělé, filtruje. Proto přibíráte na váze, jednoduše zadržujete v sobě lymfu. Zadržená lymfa zpětně přetěžuje hormonální systém, takže za nějaký čas se svou štítnou žlázou potíže mít začnete – a dostanete od lékaře opět umělé hormony. Je třeba přestat užívat jakékoliv hormony a vyčisti si lymfu. Pokud si nebudete vědět rady, co vybrat přesně, ozvěte se!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře