Dotaz

Dobrý den milá Empatie,
co byste mi doporučili pro dvouletou dceru, která má diagnozu hypertrichoza hýždí + dvě cysty na pravém vaječníku (velikost 5mm). Krevní testy na endokrinologii jsou v pořádku. Jinak je zdravá, do 1,5 roku kojena. Chloupky jsou takové tmavé, dlouhé, drsnější, zasahují i na záda a stehna, ale není jich mnoho, na každé straně tak kolem dvaceti. Léky nebere žádné, pouze sledujeme její růst a váhu. Mám trošku špatné svědomí, jelikož než jsem ukončila kojení, brala jsem přírodní prostředky na problémy s trávením, pletí a vlasy (od firmy Hemann), všechny během kojení povoleny, ale já si přesto vyčítám, jestli se tak do mléka nedostaly nějaké nežádoucí látky. Mimochodem tedˇ si kupuji preparáty od vás a jsem moc spokojená.
Měla bych ještě dotaz ohledně mého stravování, je možné, abych při stravě podle KS a správném kombinování stravy abnormálně hubla (ze 49kg na 44 při výšce 165cm!)?
Děkuji předem za odpovědi na mé dotazy.

Mějte se moc hezky.

Odpověď

Dobrý den,i když jsou testy na hormonální stav vaší dcerky v pořádku, jistě nemohou hormony v pořádku být, hypertrichoza má základ v rozházených hormonech. Ukazuje na to i tvorba cyst, to je také známka nevyváženého hormonálního systému, který se také projevuje jako zanesená a špatně fungující lymfa, neodvádějící škodliviny z těla tak, jak by měla, proto se tvoří cysty. Je jasné, že zbavit dcerku problémů bude na dlouho, ale půjde to. Nenechte si namluvit, že je něco vrozeného, a tím neměnného. Když je to vrozené, jen to znamená, že si člověk problém přenáší z minulých životů nebo přebírá od rodičů, především matky, ale řešitelné to je, chce to být trpěliví, dát tomu čas a snažit se pochopit svůj úkol v tom celém. Dcerce doporučuji užívat Noni, srovná jí rozhozený hormonální systém, rozpustí cysty, posílí játra, imunitní systém, dávkování 3 čajové lžičky denně. K tomu Ocean ve stejném dávkování, rozhýbe a vyčistí lymfu, posílí činnost žláz s vnitřní sekrecí. Tyto dva produkty užívat dlouhodobě – měsíce či roky, to se uvidí podle jejího stavu, nejdříve se vše projeví tak, že zmizí cysty, pak uvidíte 🙂 bude to dobré. Jsou to všechno přírodní produkty, rozhodně nemohou ublížit ani tak malému dítěti, dáváme je i menším.Určitě se snažíte dcerku stravovat zdravě, je to potřeba, především je třeba zůstat bez mléčných výrobků, cukru a sladkostí, masa a uzenin. Čím čistěji, tím lépe.Vy si nic nevyčítejte, člověk se nemá trápit tím, co udělal sám nebo někdo druhý – pokud byste to uměla lépe, určitě byste to tak udělala, nehledě na to, že přesně tak, jak jste to udělala, potřebovali všichni zúčastnění, hoďte to za hlavu, už to změnit nelze. Vy se snažte učit komunikovat o svých citech a projevovat je (cysty vaší dcerky jsou vaše neprojevené city, váš vnitřní pláč a nevyjádřené emoce vůči partnerovi nebo tátovi). Také se snažte realizovat se, najít si, co vás bude bavit a těšit, svou životní náplň. Je třeba aktivovat, reálně pomáhat druhým lidem, tím pomůžete sama sobě. Nechcete s námi spolupracovat? Práce, jako děláme my, je pro vás jako šitá na míru 🙂 Myslím, že to souvisí i s tím vaším velkým hubnutím, protože takto hodně hubnout při stravování podle KS normální není. Určitě máte nedostatek živin, buď nejíte něco, co je pro vás přínosem a potřebujete to jako sůl (např. mořské řasy), nebo vám špatně funguje tenké střevo a nedostatečně vstřebává živiny. Určitě bych užívala Nopalin, harmonizuje trávicí systém (2-2-2 před každým jídlem), pomáhá vstřebávání živin v tenkém střevu a pupalku Evening Primrose Oil (3x1tbl.). Tak takto bych to viděla já, mějte se hezky a radujte se 🙂Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?