Dotaz

Vážení a milí, prosím o radu, která se týká mé dcery, krevní skupina A+). Týden po porodu ji operovali stenozu aorty a nyní je pravidelné kontrolována místním kardiologem a každé 2 roky jezdíme na kontrolu do Motola. Hned po operaci nám totiž sdělili, že ji budou muset operovat ještě jednou to zúžené místo, ale až co nejpozději. Byli jsem na kontrole počátkem září a tam nám sdělili, že stenóza je zatím dobrá, ale že má nedomykavost chlopně a že se jí u toho vytvořila membrána. Po kardiochirurgickém semináři se doktoři rozhodli pro operaci, která bude pravděpodobně v říjnu. Prosím Vás o radu, jak mohu podpořit její organizmus po operaci, případně přípravu na ni. S dcerou mám krasný vztah a myslím si, že je šťastná. Vztah s otcem je trochu chladný ale miluje ji, myslím, víc než mně. V hloubi duše vím, že operace se povede a povede život bez omezení, ale stejně bych jí ráda nějak pomohla přírodními prostředky. Děkuji nejen za odpověď, ale i za Vaše názory a přístup k hledajícím. Zdravím Vás i čtenáře.

Odpověď

Milá Evo,
někdy se tak v životě může stát, že se operacím a různým chirurgickým zásahům nevyhneme. V případě vaší dcery jde o karmickou zátěž, kterou ji máte pomoci pochopit. Jste to především vy, která ji svým postojem má ukazovat, jak žít. Jste totiž karmičtí sourozenci, máte k sobě velmi blízko a tudíž se máte od sebe vzájemně co učit. Mezi vámi je jakési přirozené souznění, jedna víte, co druhá a přijímáte naprosto přirozeně energii té druhé. V této chvíli je to vaše dcera, která energii od vás potřebuje, ale i vy si nezapomínejte vzít od ní, co potřebujete pro sebe. Ne náhodou jste i vy dostala dar prostřednictvím vaší dcery – její potíže se srdíčkem, protože i vy potřebujete hledat a předávat radost v životě. Tím, že budete učit dceru stát se Radovánkem, i vy se jím budete muset stát, takže vše bude velmi pozitivní i pro vás 🙂
Na zákrok je třeba připravit tělo tak, aby bylo co nejvíce zharmonizováno, aby co nejlépe fungovaly orgány ve vzájemných souvislostech a dodat mu energii a nastavit antioxidační hladinu tak vysoko, aby tělo v pohodě nový ohromný přísun volných radikálů, vzniklých zákrokem, zvládlo zlikvidovat.
Takže: Noni – to je onen harmonizér, začít užívat 14 dní před operací ve zvýšených dávkách (pro dospělé je to 6 polévkových lžic denně, pro vaši dceru stačí 4 polévkové lžíce). ZenThonic – nasadit týden před operací, dodá energii a vytvoří antioxidační bariéru, dávkování stejné. Takto ve zvýšených dávkách ještě 14 dní po operaci, pak ZenThonic jen doužívat a Noni ještě 3 měsíce po operaci 3 polévkové lžíce denně (dcera 2). To je řešení akutního stavu a také věřím, že dcera vše zvládne a dopadne vše dobře. Hlavně strach pryč, hodně spolu mluvte, kvůli sobě i kvůli ní. Pokud budete chtít, můžeme po operaci nastavit prevenci, ráda vám pomohu. Držím palce vám všem a opatrujte se.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?