Dotaz

Dobrý den, moc bych  Vás poprosila o  radu, jak se  zbavit tlaku na  hrudi.  Letos po  druhé  pociťuji  tlak  na hrudi, cca 14  dnů,  poprvé  na  jaře, po  prodělaných streptokok.  anginách, a nyní  podruhé  po zápalu  plic, který  byl  v  říjnu. Tlak přichází a  odchází,  není  oblivněn  námahou  ani  jídlem a pitím,  není  to  bolest ale tlak, je  to pro mně znepokojující. Příčin  dle  lékařů  to  může  mít  mnoho,  prozatím  každý  zkouší    něco (plicař  foukátko na  roztažení průdušek,  srdcař  léky  na roztažení cév resp.  povolení  možných  křečí,). Tlak  mám  do  140/90, tep v  klidu kolem 80,  krevní hodnoty štítné žlázy v normě, lehce zvýšený cholesterol. 

 Jsem z  toho  letošního častého   marodění  psychicky  rozhozená, plačtivá a často  unavená,   protože  nikdy  mi nic  nebylo (jen ve  dvaceti mononukleoza, a v  menšín míře  křečové žíly) bývala jsem optimistická  a měla pocit  zdraví,  a  nyní  pořad  něco, alespoň  tak se  mi  to jeví.  Sama zkouším měsíc   čistit  lymfu cvičením a  užívám  tekutý  chlorofyl na  odkyselení, doplnuji omega 3 v kapslích, snažím  se  jíst  více  ovoce,  nepiji alkohol a nikdy jsem  nekouřila.  Vážím  77 kg,  měřím 177 cm. Mám  2 sedmileté děti (narozeny  2010), se kterými  žiji  sama.  Předem  moc  děkuji  za  radu.  Kateřina Durčáková

Odpověď

Dobrý den,
váš problém je velmi jednoduchý – jste vycuclá a nemáte žádné živiny, především žádné minerální látky. Nedostatek minerálních látek pociťujeme jako tlak na hrudi od srdce a plic – srdce i plíce potřebují pro svou normální činnost především vápník a hořčík. Díky problémům, které jste prodělala, a které jste jistě léčila antibiotiky a chemií – ostatně i teď v tom pokračujete – jste se totálně překyselila a ztratila zbytky své vlastní imunity. Žádné léky ani dýchátka vám nepomohou… lékaři vám doplnit živiny nepomohou, protože to neznají a většinou odmítají. 
Zadejte si do vyhledávače v empatii Tlak na hrudi a čtěte.
Doporučuji vám odkyselit organismus a pořádně se nadopovat minerály a vitamíny, posílit imunitu (pokud jste užívala ATB poslední rok – tuším, že ne jedny – tak probiotika). 
Já bych užívala toto:
AC Zymes (2-2-2 na lačno) + Super Mega 50 (1-1-1 po jídle) + Calcium Magnezium Plus (1-1-1) + Rhodiolin (2-2-2), popíjet tekutý Chlorophyll (5 čajových lžiček do 1 litru vody).
Vyřadit sladkosti, cukr, pečivo, maso (můžete jen ryby), uzeniny, mléčné výrobky. Jezte co nejvíc rýže, zeleniny, polévky, ovoce.
Za 3 měsíce jste v pořádku 🙂
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?