Dotaz

Celá série Odpustit je láska – moc krásné.

To poslední si budu muset pouštět denně. Odpustit druhým mi nedělá problém, aspoň to tak cítím, vždy si říkám, že má třeba také starosti či je unavený apod., ale nakonec mi tečou slzy – jsem jak raněné malé dítě (rozum jako by chápal, ale dušička ne). Dokonce často slzím, když je na mě někdo hodný a to už vůbec nechápu a nemohu najít, co to ve mě spouští. Jsem 2 země, znamení Beran, v mřížce dvě 22, dvě 11, pak 4,6,9. Asi to nebude o teď a tady, ale něco z podvědomí z minulosti – může být?? a jak na to ??

Vždy jsem byla pracovitá, plná energie, kreativní, zvládala naprosto vše a svědomitě – práci, vše kolem domu, nakonec i mužské práce. Po smrti manžela (z jistých důvodů nebyl poslední roky vztah dobrý) , jako by ze mě všechna radost vyvanula, nic se mi nechce, psychika, štítná žláza (ta už déle). Zkouším najít něco co by mě naplnilo radostí – něco jsem i našla, ale tím že už se objevila i nemoc (imunita, psychika, štítná) a únava trochu stížené. Je to houpačka. Co by mě bavilo a naplnilo radostí, na to není energie – příroda, joga aj. Takové klidové pasivní aktivity mě nějak nenaplňují. Dva roky čínská medicína – na chvíli pomůže, pak jsem zpátky a opět potíže (chlamydie, mycoplasmata).

A už vůbec nevím proč jsem velmi často neklidná – jakoby rozpor mezi duší a rozumem. Vím že myšlenky jsou mocné a i na tom nějak pracuji. Nejde o přijetí situace a prostě o čas? Možná moc tlačím a pak zklamání, že to nejde podle mých představ – pak horská dráha??

Moc děkuji předem za radu. Z.

Odpověď

Dobrý den a děkujeme!

Co se týká první otázky, tak nic, co by bylo v podvědomí, a my neměli současně nástroje to řešit, by nevylézalo 🙂 Pokud se lidé uchylují k postoji, že na některé věci ve svém životě nemají vliv, tak se staví do role oběti a hraní si na náhody, což si myslím nám vůbec nepomáhá. Ve chvíli, kdy jsem oběť něčeho, co nemohu zvládnout, pak mě to dostává do stavu pasivity a odevzdanosti – nenechte se do toho stavu dostat.

Ve vašem případě všechno směřuje k tomu, abyste se začala zabývat sebou, abyste se rozhýbala k aktivitě (chybějící pětka) a udělala první krok sama k sobě. Jste velmi vázaná na druhé lidi, ustupujete a děláte vše pro druhé, potřebujete ke všemu někoho, kvůli komu je to dobré udělat. Jenže vaše životní výzva je začít dělat věci sama pro sebe. Proto je vaší výzvou učit se přijímat své chyby a nedostatky a měnit je, tím naberete sílu a energii, sebevědomí a tím i imunitu. Podívejte se na Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

Začněte se o sebe starat jako o vlastního 🙂 a nejen chvíli. Nevím, zda užíváte nějaké léky a co přesně řešíte za nemoce, napište mi a já vám doporučím přesně produkty na míru.

s láskou vaše Empatia

Vaše duše pláče, protože pro sebe nic neděláte. ZAČNĚTE!

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Mega COQ10 Plus: Koenzym je energie pro všechny buňky těla
Mega COQ10 Plus: Koenzym je energie pro všechny buňky těla

Mega CoQ10 Plus, přípravek s vysokou dávkou CoQ10, který je tvořen antioxidačním triem betakaroten – vitamin E – selen, doporučujeme jak pro prevenci, tak jako doplněk k terapii. Díky užívání vysokých dávek CoQ10 budete mít nejen pocit, že sršíte energií, ale také to může přispět k normalizaci vašeho krevního tlaku, k udržení zdraví vašeho srdce a očí, zachování vašich mentálních schopností a může dojít i k výraznému zlepšení při prevenci záchvatů migrény a zvýšení vaší potence.*

Detail produktu

Komentáře