Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Štěstím pro člověka není dosáhnout vlastnictví nějaké věci, ale postoupit celou svou bytost tomu, co je větší než on.

Rabíndranáth Thákur

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta C 300 Plus Flavonoid obsahuje tolik vitamínu C jako 6 kusů kiwi?

Je možné zbavit se bulky na krku jinak než operací?

Dobrý den, dceři se v zadu na krku udělala během 1 roku bolestivá bulka. Dle lékařské zprávy "infiltrace pohyblivá vlevo na krku - asi 2 cm , dle UZ susp. atherom (teratom). Je objednána na zákrok v celkové anestezii. Jak dceři pomoci aby nemusela podstoupit operaci v narkóze? Krevní skupinu jsem bohužel od lékařky nezjistila, manžel má A a já O, ale to Vám asi moc nepomůže. Děkuji za radu a hlavně za Vaše stránky.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
ani se vám nedivím, že se chcete vyhnout zákroku v celkové anestezii, nic dobrého to není. Pokud je to ovšem nutné, pak je třeba se s tím vyrovnat, ale v případě vaší dcery to vůbec nutné není. Bulka, kterou vaše dcera má, není zhoubná, je to prostě jen cysta, která tak, jak vznikla, klidně i zanikne :-) Je třeba to dceři vysvětlit a rozhodně zkusit nejdřív cestu přírodní, která sice není tak rychlá, ale rozhodně není tak razantní. Nejde jen o anestezii, ale i o řezání těla a tudíž přerušení lymfatických kanálků (a přitom příčina vzniku bulky je právě nedostatečná funkce lymfy - vidíte, jak to jde proti sobě?). Skutečně jsem přesvědčena, že nic vás do operace netlačí, není třeba spěchat, prostě ji odvolejte (na něco se vymluvte :-)))
Dceři bych dávala:
Noni - džus z ovoce Noni, který prokazatelně rozpouští cysty (máme velmi dobré zkušenosti), užívat 3 polévkové lžíce denně. Ocean 21 - opět džus, ale tentokrát s výtažky z mořských řas, který rozhýbává všechny tekutiny v těle, tudíž i lymfu, čistí ji (mořské řasy), pomáhá tedy zbavovat tělo nečistot, dávkování stejné. Zkusila bych 3 měsíce a pak šla na kontrolu, uvidíte. Nebo možná dcera sama ucítí, že bolestivost ustupuje nebo zmizí vše úplně? To by bylo prima, viďte? Zkuste dceři vysvětlit, že musí co nejvíce tělu odlehčit od škodlivin, takže je důležité je stravou nepřijímat, takže žádné sladkosti, žádné chemicky konzervované potraviny, žádné uzeniny, mléčné výrobky jen kysané (bílý jogurt nebo pomazánkové máslo). Čím více omezí příjem ošklivostí, tím dříve se tělo zbaví "ošklivosti", která se utvořila :-)
Na celkovou očistu lymfy se podívejte sem
Vaše dcera má strach. Není jí jasné, o čem je život, má strach ze života samotného, ze smrti... Zkuste jí vyprávět "pohádky" o dušičkách - Malá duše a slunce, které si zvolili školu života, aby se přestala bát a začala vnímat život v celé kráse bez obav :-)) Ono jí k uvolnění a pochopení pomůže i Noni, ale vaše náruč je pro ni nezbytná.
Vaše Empatia s láskou