Dotaz

Dobrý den,

právě jsem vyslechla úžasný webinář ‚Ten můj zlobivý žlučník!‘ .

Několik let se snažím rozpustit  2- 3 cm velký žlučnikový kámen, bohužel problémů s ním přibývá a aktuálně zvažuji laparoskopické odstranění. A teď zase nevím, můžete mi prosím navrhznou možnosti, případadně jenom obený názor co slučníkem, který už kamennou nálož má. 🙂

Moc děkuji

Anna

Odpověď

Dobrý den,

určitě to můžete zvládnout přírodní cestou.

Žlučník je orgán spokojenosti, pokud jsme spokojeni, funguje tak, jak má. Pokud ale s něčím spokojeni nejsme, nastupuje zlost z důvodu té nespokojenosti. Každá zloba, vztek je stažení se, ztvrdnutí. Takže se nám žlučovody stáhnou a nepustí žluč do dvanácterníku. Žluč se buď vrací do jater a dochází k jejich přetěžování, nebo do žlučníku a vznikají kameny, nebo zůstává ztuhlá ve žlučovodech a pak, když se žlučovody znovu otevřou a žlučník opět tlačí a vypuzuje další žluč, ta ztvrdlá se tlačí pryč a vzniká žlučníkový záchvat.

Je potřeba rozvolnit žlučovody a kameny rozpustit a pracovat na těch duchovních příčinách, učit se být spokojená s tím, co ke mně přichází, protože odstraněním žlučníku nebo kamenů se spokojenosti nenaučíte.

Přečtěte si podobný dotaz, je tam doporučení, přidala bych Rhodiolin – k rozvolnění žlučovodů a k celkovému uvolnění, dávkování 1-1-1. Určitě potřebujete na rozvolnění i Noni, kámen je velký a pokud by začal odcházet, musí být řádně změkčený – to přesně udělá Noni (3 polévkové lžíce, v případě bolesti 6 lžic). Dále je třeba zezásadit organismus, popíjejte Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce denně naředěné ve vodě. Užívejte 3 měsíce a uvidíme dále.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Jste prvek 4 Dřevo, tedy vaše orgány jsou játra a žlučník, je o třeba se o ně starat celoživotně – viz Energetická růžice.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na kurz Tolerovat je láska a na kurz zdarma Žena je láska, protože vaší životní výzvou je učit se změkčovat své postoje, být spokojená s tím, co je teď a souvisí to s ženskou rolí ve vztahu (dvě šestky). Máte plnou rovinu myšlení, která je o potřebě vše zargumentovat, přesvědčování o své pravdě a snaha vše vysvětlit logicky, aby to ten druhý pochopil a přijal můj názor, tedy mužská komunikace. Pro vás je to výzva učit se ženské komunikaci o svých pocitech.

A druhá je rovina empatie, která ukazuje na velkou citlivost, pochopení pro druhé, ale i lpění na druhých a neschopnosti postavit sebe na první místo. Pro všechny vše uděláte, ale zapomínáte na sebe, jste uštvaná, nemáte čas na sebe a v této energii nemůžete být spokojená.

Vše zvládnete, stačí začít!

S láskou empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře