Dotaz

Dobrý den,

právě jsem vyslechla úžasný webinář ‚Ten můj zlobivý žlučník!‘ .

Několik let se snažím rozpustit  2- 3 cm velký žlučnikový kámen, bohužel problémů s ním přibývá a aktuálně zvažuji laparoskopické odstranění. A teď zase nevím, můžete mi prosím navrhznou možnosti, případadně jenom obený názor co slučníkem, který už kamennou nálož má. 🙂

Moc děkuji

Anna

Odpověď

Dobrý den,

určitě to můžete zvládnout přírodní cestou.

Žlučník je orgán spokojenosti, pokud jsme spokojeni, funguje tak, jak má. Pokud ale s něčím spokojeni nejsme, nastupuje zlost z důvodu té nespokojenosti. Každá zloba, vztek je stažení se, ztvrdnutí. Takže se nám žlučovody stáhnou a nepustí žluč do dvanácterníku. Žluč se buď vrací do jater a dochází k jejich přetěžování, nebo do žlučníku a vznikají kameny, nebo zůstává ztuhlá ve žlučovodech a pak, když se žlučovody znovu otevřou a žlučník opět tlačí a vypuzuje další žluč, ta ztvrdlá se tlačí pryč a vzniká žlučníkový záchvat.

Je potřeba rozvolnit žlučovody a kameny rozpustit a pracovat na těch duchovních příčinách, učit se být spokojená s tím, co ke mně přichází, protože odstraněním žlučníku nebo kamenů se spokojenosti nenaučíte.

Přečtěte si podobný dotaz, je tam doporučení, přidala bych Rhodiolin – k rozvolnění žlučovodů a k celkovému uvolnění, dávkování 1-1-1. Určitě potřebujete na rozvolnění i Noni, kámen je velký a pokud by začal odhcázet, musí být řádně změkčený – to přesně udělá Noni (3 polévkové lžíce, v případě bolesti 6 lžic). Dále je třeba zezásadit organismus, popíjejte Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce denně naředěné ve vodě. Užívejte 3 měsíce a uvidíme dále.

Vše si pořídíte v empatia shopu

Jste prvek 4 Dřevo, tedy vaše orgány jsou játra a žlučník, je o třeba se o ně starat celoživotně – viz Energetická růžice.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na kurz Tolerovat je láska a na kurz zdarma Žena je láska, protože vaší životní výzvou je učit se změkčovat své postoje, být spokojená s tím, co je teď a souvisí to s ženskou rolí ve vztahu (dvě šestky). Máte plnou rovinu myšlení, která je o potřebě vše zargumentovat, přesvědčování o své pravdě a snaha vše vysvětlit logicky, aby to ten druhý pochopil a přijal můj názor, tedy mužská komunikace. Pro vás je to výzva učit se ženské komunikaci o svých pocitech.

A druhá je rovina empatie, která ukazuje na velkou citlivost, pochopení pro druhé, ale i lpění na druhých a neschopnosti postavit sebe na první místo. Pro všechny vše uděláte, ale zapomínáte na sebe, jste uštvaná, nemáte čas na sebe a v této energii nemůžete být spokojená. Pokud by vás zajímal podrobnější rozbor, co je potřeba změnit, nebo máte zájem o kapičku krve či osobní konzultaci, obraťte se na některého z našich spolupracovníků. 

Vše zvládnete, stačí začít!

S láskou empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře