Dotaz

Dobrý večer,
asi pred rokom som Vám písala o mojom chýbajcom žlčníku. Na Vaše doporučenie mám trávenie zlepšené, i keď to už nikdy nebude úplne bez problémov. Tiež som Vám písala o problémoch gynekologických, ktoré  súvisia s klimaktériom. Vtedy som brala Norethisteron k vôly stálemu krvácaniu, ale na Vašu radu som ho prestala brať a asi od apríla som užívala DHEA (prírodný estrogén) 4 mesiace, ale nakoľko to dobre nepoznám, tak som sa to bála dlhodobo užívať. Od augusta užívam pupalku, najskôr 1-0-1 a momentálne asi dva týždne 2-2-2. a ešte beriem Gren Care 2-2-2, vitamín C 1-1-0, mega B komplex 2x do týždňa a začala som brať Vital woman. Krvácanie sa posledný mesiac znova zhoršilo, už skoro stále krvácam (1-2 vložky denne), alebo špiním, pauza možno 2 dni, tiež ma pobolieva podbruško a kríže, chodím často na malú (každú polhodinu-hodinu) okrem noci. Dlhšie ma štípu oči, ráno po prebudení ma tiež pália (štípu) a sú ako podráždené. Skúšam byť vegánka od marca 2016 a myslím, že mi taká strava vyhovuje. Niekedy sa cítim, ako keby som bola chorá, prechladnutá, stále mám nádchu a nos mám tiež citlivý. Prosím poraďte mi, čo užívať, nechcem ísť na gynekológiu, kde mi navrhnú odstránenie maternice. Veľmi pekne Vám ďakujem a želám veľa úspechov, silu a chuť pomáhať, pretože Vás potrebujeme. Máte môj obdiv.

Odpověď

Dobrý den a děkuji 🙂
Důležité je neztrácet trpělivost se svým tělem, vědět, že se organismus přizpůsobuje něčemu novému, že se spraví, naladí, pokud mu dáte čas a podpoříte ho v tom. V tomto stavu jde jen o to, abyste neztratila s krví příliš moc živin a nezeslábla, jinak se nemusíte ničeho obávat. Děláte všechno dobře, vydržte. Je určitě třeba užívat léčebné dávkování produktů, takže zvýšené dávky pupalky jsou nutné, to je teď základ. Podle vašich ostatních projevů máte přetížená játra (to ostatně víte, když nemáte žlučník), a i lymfu – zimomřivost. Určitě si chraňte svou dělohu a nenechte si ji vzít, po odstranění mohou přijít mnohem větší potíže, ale to vy víte. 
Doporučuji vám na srovnání toto:
Green Health (2-2-2) podporuje srážlivost krve + Menopausal (3-3-3) + Evening Primrose Oil (2-2-2) + Noni (3 polévkové lžíce denně) + Super Soya Lecitin (3 po obědě a 3 před spaním) + Vitamín E (1-1-1) + C 1000 (2-1-0), pokud cítíte oslabené sliznice, dejte si dávku probiotik jen 1-2 krabičky ve vyšším dávkování, jak jste teď v tomto období oslabená, jste citlivější na zevní vlivy.
Jezte tofu a sojové produkty, potřebujete vápník, pokud by vám to vyšlo, užívala bych i Strong Bones, stabilizuje.
Držím palce a určitě to zvládnete!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?