Dotaz

Dobrý den,

obracím se na vás s prosbou o radu k mému zdravotnímu stavu. Půl roku mě bolí kolena zepředu při ohýbání, ale při chůzi nebolí. Jinak je to taková ostrá bolest, někdy si nemohu ani dřepnout, bolest je v obou kolenech.

Dále mě trápí tiky v pravém oku, již dva měsíce, pořád se vracejí, každou chvilku. A ještě jeden chronický nešvar, nevím, jak to přesně definovat, ale mám takové pohyby v břiše, asi ve střevech, jde to vidět pouhým okem, jakoby se hýbal plod, ale těhotná nejsem, mám to často během dne a je to dost výrazné.

Včera jsem onemocněla krvácivým zánětem močového měchýře, již užívám antibiotika, jinak cítím chronickou únavu a cítím se dlouhodobě vyčerpaná a trápí mě i paměť, často zapomínám, nebo se bojím, že zapomenu. Jsem hodně fyzicky a psychicky vytížená, je mi 33 let a mám tři děti.

Moc vás prosím o užitečnou radu.

Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

vaše potíže spolu pěkně souvisejí. Kolena jsou kontrolkou našich ledvin, našich vztahů. Půl roku vás kolena bolí, ostrá bolest upozorňuje, že v ledvinách, vztazích, něco není ostře v pořádku, sama vidíte, že jste nakonec zánětem močového měchýře onemocněla.

Nespokojenost ve vztahu vede k překyselení a ztrátě minerálních látek, tím dochází k tikům (nedostatek vápníku s hořčíkem) – pravé oko – muž. Díky překyselení, nezdravé stravě a užívání chemických léků máte špatný stav střev – ty pohyby ukazují na hnití, kvašení, divné trávení – je důležité, jak vypadá stolice a zda chodíte na velkou denně?

V každém případě potřebujete začít od střev, díky špatnému trávení jste následně unavená.

Podívejte se na programy naší Akademie celostního zdraví – Odpustit je láska a Soužít je láska

Přidejte se na ženskou cestu hledání a žití svého skutečného místa, proč jste se narodila. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Uvidíte úplně jinou cestu životem, cestu vědomé ženy, která se nebojí ukázat svou slabost a netlačí v mužské energii, uvidíte úlevu, která vás čeká…

Přečtěte si o zánětu močových cest a jeho přírodním řešení, doporučila bych vám udělat si tříměsíční podporu močových cest, současně tím posílíte a podpoříte svá střeva. Vše o očistě, stravě a další rady najdete v očistě ledvin. Kdyby vám z toho něco nebylo jasné, jsem tu 🙂

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie
AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie

AC Zymes je přípravek, který obsahuje vysoký počet bakterií Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus je zvláště odolná a užitečná bakterie, která podporuje zdravá střeva tím, že nahrazuje probiotické buňky, které během dne mizí, a podílí se na činnosti imunitního systému. Pomáhá chránit normální bakteriální flóru střevního traktu a účinně podporuje zdravou činnost trávicího systému.

Detail produktu

Komentáře