Dotaz

Dobrý den,

obracím se na Vás s tímto problémem. Mám bolesti kolen, kloubů. Trpím nadváhou a dost často mě pálí žáha, hlavně večer a nemůžu usnout. A také mám mírné onemocnění krve. Ale nic vážného. Ale i přesto mi bylo doporučeno přestat darovat krev. Cítím se unavený, ael dost často cítím kolena. Hlavně když jdu do schodů nebo potřebuji podat, tak mě bolí kolena. Nedodrřuji zdravou životosprávu, přestávám mít chuť do života.

Jsem sám. Mám za sebou 2 vztahy a z toho dva syny. 2 děti a to 10 let syn, který žije s matkou na slovensku , které ho nevídám a druhý syn 3 roky, které ho moc nevídám. V zaměstnáni mě to není ono. Připadá mi to, že začínám úplně od znova. A nevím, jak. Co s volným čase a životem. Jsem sám, nemám žádné kamarády, komu zavolat a jiné. Cítím se sám a opuštěný. Čtu knihu  Miluj svůj život od Louise L. Hay.

Tak prosím o radu, co dělat, aby mě kolena přestaly bolet a s tím spojené jiné zdravotní problémy. Předem děkuji.

Pavel.

Odpověď

Dobrý den,
kolena jsou kontrolkou ledvin a našich vztahů

Podívejte se na program Soužít je láska o vztazích na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Všechno, co popisujete, do sebe zapadá. Jste muž a nesete v sobě silnou ženskou energii (dvě dvojky a šestku), navíc máte dvě izolované sedmičky. Navíc jste 6 Kov, což znamená, že pro vás je nejdůležitější životní úkol naučit se zpracovávat minulost, odpouštět. Možná nejvíc sobě… podívejte se na Odpustit je láska, je to vaše základní celožitovní téma.

Mám pocit, že jste pro sebe na tom posledním místě, že vůbec neděláte to, co byste rád, ustupujete v zájmu zachování zdánlivé pohody a klidu, nesnášíte konflikty a jste tak napojený na druhé lidi, že neřeknete a neuděláte nic, co by je mohlo zranit. ALE! Kde jste vy? Váš život je váš a nikdo jiný ho nenaplní tím, co milujete dělat. Je potřeba naučit se myslet na sebe, postavit se na první místo, bouchnout si do stolu, vyřvat ze sebe své emoce, vycinkat všem, jak se cítíte a co vás štve. Přečtěte si můj článek 7 kopanců pro muže od ženy.

Ve chvíli, kdy člověk postaví na první místo ve svém životě sebe, pak nemá problém se postarat nejdřív o sebe a o to, aby on byl spokojený a v pohodě, dělá věci, které miluje dělat, nedělá nic, co mu škodí. Přestaňte řešit minulost a žijte teď. Každý člověk dělá chyby a i takové, které nelze změnit – No a co? Pokud se mám utrápit, abych vydržel do svého konce, to si raději hodím mašli 😀

Myslete na sebe, začněte se zdravou stravou, začněte dělat své koníčky, najděte si, co jste dělal rád nebo co toužíte dělat a prostě začněte! Otočte všechno na sebe, cokoliv uděláte, dělejte pro sebe! Jen sebevědomý člověk si může přitáhnout partnera, který ho bude milovat, přátele, kteří ho budou uznávat, práci, která ho bude naplňovat.

Doporučuji začít se stravovat podle krevní skupiny, začít sportovat, hýbat se. A užívat na rozhýbání a start toto:

Liquid Chlorophyll  (2 polévkové lžíce do 2 litrů vody, popíjet přes den) + Super Soya Lecitin (3-3-3) na zpružnění chrupavek + Pure Juka (1-1-1) na rozmydlování usazenin v těle, odvodu škodlivin i z kloubů – hodně pít!!! + C 1000 (2-2-0) na sbírání rozpuštěných nečistot + Joint Protex (1-1-1) na obnovu chrupavek. Takto 3 měsíce.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře