Dotaz

Krásný večer přeji,

prosím o radu co se týká mé levé nohy mám ze zadní strany křečové žily (jak je koleno). Teprve mě čeká návštěva lékaře. Ale prosím o radu jaká příčina muže být a co s tím dělat. Mám strach ze se to rozjede po celých nohách.  Také na levé noze na lýtku mám jak kdyby modrinu co nemizí. Děkuji za každou radu

Odpověď

Dobrý den,
pokud si zadáte do vyhledávače v Empatii Křečové žíly, vyskočí vám spousta podobných dotazů a mých doporučení, co s tím, takže do toho!
Duchovní příčina je tady, je tam proklik na přírodní léčení, podívejte se na to.
Problém se žílami na levé noze souvisí s vaším životním úkolem a s vašimi výzvami ke změně. Protože každá nemoc je dárkem, který dostáváme, abychom pochopili, co máme změnit a také to měnit začali. Nemoci nás nezbaví lékaři (a to se ani nevyjadřuji k tomu, že to neumí, dají vám jen lék, který neřeší příčinu, ale potlačí následek, nemoc se pak posune jinam, jednoduše se váš stav zhorší). Přečtěte si článek Co je to přírodní léčení. 

Vy si nesete životní úkol učit se odpouštět, protože jste 7 Kov. Podívejte se na Harmonické vztahy a Odpustit je láska na naší AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Jsou to programy pro vás.

Křečová žíla na levé noze ukazuje na zabrždění toku energie, pochopení, přijetí, smíření se, odpuštění,… na straně ženské, tj. souvisí to buď s nějakou ženou nebo s vaším ženstvím. Něco nechcete přijmout tak, jak to je, proto se vám tam krev – energie – hromadí a tvoří se uzle, které jsou zpodobněním kliček na vaší cestě, že nechcete jít přímo na věc a děláte okliky.
Jste velmi napojená na druhé lidi, velmi empatická, ovšem také velmi logická a přemýšlivá (až moc) směrem k druhým. Nemyslíte na sebe, dáváte přednost všemu a všem. A pak jste z toho nespokojená, naštvaná a plná smutku…
Je třeba přijmout, že všechno ve vašem životě si tvoříte sama a tak i všechno můžete sama změnit!
Začněte 🙂
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?