Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych vám poděkovat za práci kterou vykonáváte pro nás ostatní. Našla jsem tu pro sebe spoustu užitečných rad. Ráda se sem vracím. Chci vás také poprosit o radu. V lednu tohoto roku jsem přešla na syrovou stravu, měla jsem pro to své důvody, jako zlepšit stav svých křečových žil, zbavit se hemeroidů, zácpy, chronicky bolavého krku, záblesků před očima (ani na očním mi neřekli co to vlastně znamená). Dala jsem si na to půl roku a vydržela jsem. Pak jsem do stravy zařadila zpět alespoň pohanku, jáhly, červenou čočku, cizrnu, dušenou zeleninu, celozrnnou rýži, někdy brambory. Tím jsem vyřešila zácpu i hemeroidy a vlastně i ty záblesky. Za to jsem vděčná. No a co mě trápí? Pracuji na sobě už dlouho ale stejně stále nejsem tam kde bych chtěla být. V poslední době mi začalo hučet v levém uchu a dost se mi kazí a lámou zuby. Nevím proč. Zubařka si myslí, že je mám odvápněné. Možná jsem k tomu přispěla změnou své stravy ale já vím že pravda je ještě asi trochu jinde. Ještě k zubům, místo šestky vlevo dole už mám korunku (zub se mi rozpadl) a zubařka mi ten zub teď čistí, měla jsem tam chronický zánět. Nevím jakou cestou v životě se ubírat dál? Mám ráda ezoteriku, “duchovno” ale nevím jak to uplatnit dál v životě. Pořád si dělám starosti o své zdraví. Křečové žíly mě trápí opravdu hodně, nejhorší je ten fakt, že už to nezměním a musím to přijmout. I když psychosomatiku znám tak pravou příčinu jsem u sebe ještě nenašla, jen tuším. Mám je už od 14 ti let a hlavně na levé noze od kolene dolů. Nejhorší je to od kotníku k patě a u kolene z vnitřní strany. Na pravé se mi udělaly až po druhém porodu. Poradíte mi příčinu? Ještě k doplnění, můj táta zemřel když mi byl 1 rok, měl psychické problémy. Děkuji za odpověď a přeji hezké dny.

Odpověď

Dobrý den,
zkusíme to maličko rozmotat 🙂
Nejvíc vás trápí křečové žíly a zuby, i když samozřejmě i se vším ostatním je to spojené. Neřekla bych, že problémem byl vstup do života a ranné dětství, spíš usuzuji na starší dětský věk a dospívání, a jistě souvislost s vaší maminkou. Ukazatelem jsou nejen všechny vaše potíže, které máte na levé straně (ženská strana), ale také vaše lichá čísla v datu narození, která jsou veskrze mužská, musela jste jistě s maminkou bojovat a předpokládám, že dodnes to skřípe. Křečová žíla je oklika, je to prodloužená cesta, zašmodrchané pochopení, nechuť jít přímo věci na podstatu, snaha to obejít. Známe to všichni – když se nám do něčeho nechce, hledáme si tisíc jiných věcí, které uděláme mnohem raději a to, co udělat musíme, odkládáme a odkládáme…. to nepříjemné posouváme. Rozpadající se zuby je ukazatel malé pevnosti, malé rozhodnosti do problému se zakousnout a rozlousknout ho. Zdá se zvláštní, že takové silná energie jako vy, má málo síly zakousnout se do problémů. Máte neskutečně silnou rovinu energie, máte sílu krevní skupiny a sílu kozoroha. Navíc se k tomu přidávají schopnosti vašeho dne narození, praktičnost. Problém je v tom, že nejste schopna využít tuto energii správně. Za prvé je třeba skutečně reálně tuto energii denně prakticky ventilovat, podnikat, organizovat, vést, řídit plánovat, vymýšlet – jste energie samostatného, úspěšného podnikatele. Jen je třeba udělat první krok a postupovat po malých krůčcích, nevěříte si a potřebujete každodenní praktickou zpětnou vazbu o své šikovnosti (chybí vám pětka). Pokud neděláte takovouto práci, pokud se nerealizujete ve své samostatnosti, pak jednoduše tato energie ve vás zůstává a blokuje vás v tom, abyste mohla pokorně fungovat jako žena – vyrovnat se se vztahem se svou matkou a být doma krkem (teď jste hlavou a velítelem – že je problém ve vztahu ukazuje křečová žíla od kotníku k patě, to je oblast pohlavních orgánů). Izolované jedničky jsou o neschopnosti sdělovat své pocity, což je pro ženu stěžejní způsob komunikace a v podstatě jediný způsob, jak mluvit se svým mužem, aby vztah za něco stál. A izolovaná trojka je o přemýšlení, vymýšlení, přemítání a dumání, ale jen ve své hlavě, nic z toho nevyjde ven. Pokud ale neřeknu, co mám v hlavě, nevím odezvu – izolovaná trojka je o vytváření si domněnek a konstrukcí, kterými se trápím a ničí mě, ačkoliv vůbec nemusí být pravdou! Máte karmickou rovinu Saturnu, takže je třeba se v první řadě smířit s tím, že tento úkol je pro vás otázka celoživotní, nic nečekat, že za rok či deset bude hotovo, nebude 🙂 Zácpa, stoličky, hemeroidy jsou vše ukazatel neodpuštěné minulosti, bolesti v krku nevypuštěné křivdy a nevyřčený smutek, jen další ukazatel neodpuštění. Záblesky před očima (ať už se ti rozsvítí!) a hučení v uchu je omezení svého fungování, abyste se začala minulostí a odpuštěním zabývat a neměla klid na současnost.
Takže co teď s tím?
Odpustit mamince vše, není třeba jí cokoliv říkat, prostě vše přijmout s díky jako trénink odpouštění. Zkuste číst Malou duši a slunce. Začněte mluvit o svých pocitech, co byste ráda, co vás těší a co bolí, sdělujte pocit – ne argument. Jako žena nemusíte nic logicky vysvětlovat, stačí vyjádřit pocit a vymýšlení a realizaci nechte na mužským. A ventilujte svou energii – spolupracujte s námi, ideálně v láskyplném finančním poradenství, lidé s osmičkami by měli pracovat s financemi reálně, aby si k nim našli ten správný vztah – mají totiž karmu peněz a lásky. Chce to dělat vše najednou, jedna činnost pomůže té druhé, dohromady se to bude krásně doplňovat.
Tělesně jste dlouhodobě překyselená, vnitřně plná nespokojenosti, nevybouřená a nevyužitá. Překyselení vždy vede k demineralizaci, překyselení se minerálními látkami eliminuje. Nedostatek minerálních látek způsobuje problémy s cévami, jejich malou pevnost, zanášení cév škodlivinami (hučení v uších, blýskání v očích), demineralizace je jasné v případě rozpadání zubů. Že jste si dala očistnou kůru, je to výborné, ale pokud jste se podívala na stravu podle své krevní skupiny, vidíte sama, že ačkoliv jste jedla třeba jen zeleninu nebo luštěniny, tak nevhodně, třeba čočku či brambory. Navíc krevní skupina O potřebuje doplňovat vápník především z masa, ryb, takže paradoxně jste očistou ještě více zhoršila své odvápnění. Je třeba si uvědomit, že očista je základní a výborná záležitost, ale základní živiny, které nutně potřebujeme, nejsou ani v té zelenině, ani v luštěninách a obilovinách dostatečně, je třeba skutečně denně doplňovat talíř.
Doporučila bych vám:
Liquid Chlorophyll – na odkyselení (nepořídíte si Aquarion?) – 3 čajové lžičky denně do vody naředit, mezi jídly popíjet, bude pomalu čistit cévy, odkyselovat tělo.
Strong Bones = vápník s hořčíkem na intenzivní doplnění deficitu, dávkování 2-2-2.
Vein Protex antioxidant na očistu a podporu funkce cév, dávkování 2tbl. denně.
C 1000 – přírodní céčko, velmi důležité na dobrou funkci cév, 2tbl. denně ráno po snídani.
Zřiďte si členství v CaliVitě, bude to na déle, členské ceny se vám hodi.
Pijte zelené a bylinné čaje, jsou výborné na cévy i antioxidačně.
Takto bych to viděla jako první krok, za pár měsíců uvidíme, budu vám ráda pomáhat na vaší cestě. Těším se na bližší spolupráci!
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?