Kůže – svědivý flek kolem konečníku

24. 8. 2021

Dotaz

Dobrý den,
obracím se Vás s prosbou o radu co dál se sebou. Chápu, že máte v poradně spoustu dotazů, chtěla jsem si odpověď na svůj problém vyhledat v ostatních dotazech, ale pořád nevím kde začít. Nevím jestli na můj dotaz odpovíte, ale chtěla bych Vás tímto moc poprosit.

Před nějakou dobou se mi za zadku, kolem konečníku udělal červený flek, který se zvětšoval. Strašně mě svědí, takže se musím pořád škrábat, někdy se rozškrábu do krve. Teď už mám z malého fleku velký a ještě na obou stranách kolem konečníku a kolem vyrážky podobné jako akné. Snažila jsem se vyhledat odpověď na tento můj problém, asi 4 měsíce jsem si dělala očistu jater, probiotika beru téměř neomezeně, ale červený, svědivý flek vůbec neustupuje.

Minulý týden jsem navštívila lékaře, dostala jsem samozřejmě antibiotika a antibiotickou mast. Vím, ale, že toto není řešení. Chtěla bych si pomoct přírodní cestou, jen nevím kde začít. Jestli je problém od jater, střeva? Vůbec nevím čím začít. Minulý týden se mi zvětšily uzliny na krku, teď už je to lepší, ale už vidím, že bych měla čistit lymfu.

Prosím poraďte mi čím začít a jak pokračovat. Děkuji moc Jana

Odpověď

Dobrý den,

protože se známe už hodně dlouho, tak nepochybuju, že přesně znáš duchovní příčiny, souvislosti na těle i základy přírodní léčby. Problémy na kůži jsou v základu problém jater, ale specifikuje se podle místa na těle, čeho se zloba, zatvrzelost, nespokojenost a další duchovní ukazatele přetížených jater týkají konkrétně. Konečník je odpuštění a tlusté střevo, takže tam je základ. Podle mne, když se podíváš na energetickou růžici, vidíš sebe v ní jako 9 Oheň – svými nezvládnutými výzvami 9 Ohně – viz slabiny, tzn. neschopnosti radovat se tady a teď úplně ze všeho, přetěžuješ tlusté střevo (srdce je učitel tlustého střeva), zatěžuješ se křivdami a ty tě přivádí do nespokojenosti, tzn. odstřeluješ prvek Dřevo, játra a žlučník. Je to uzavřené kolečko…

Všechno se odvíjí od mužské energie, kterou v sobě máš, nebylo ti dáno ani kousek přirozeného ženství, ale o to větší výzva před tebou je. Máš všechna čísla izolovaná v mřížce, takže potřebuješ pomoc, inspiraci, popostrkovat, protože jinak sama posun nedokážeš udělat (nemáš pětku). S energií 9 Ohně to musí být šílený přetlak, který se v tobě odehrává. Ten přetlak, spolknutá nevyřčená slova, nevyjádřené emoce, nesdělené myšlenky, tě musí vnitřně neskutečně spalovat. Nevím, zda děláš práci, kterou miluješ, protože to by ti mohlo pomáhat, pokud ne, je to další závaží na stranu věcí, které zhoršují problém.

Potřebuješ být v KRUHU Žena je láska, tam dostaneš každodenní podporu a jasné vedení, a inspiraci, pohlazení a povzbuzení od ostatních žen. (v září na pár dní otevřu, nepromeškej to)

Jak jsi na tom s odpuštěním, se vztahem k jiným ženám, se vztahem k partnerovi? Tudy se ubírej…

A z CaliVity užívej toto:

AC Zymes 2-2-2 + C 1000 2-2-0 + Immunaid 2-2-2+ Vojtěška Green Healt 2-2-2 (pokud neužíváš léky na ředění krve, pokud ano, pak místo toho Juku) + pupalku Evening Primrose Oil 1-1-1 + Liquid Chlorophyll potírat si postižené místo

Vše si pořídíš v empatia shopu

Se stravou je to jasné – žádné prozánětlivé potraviny, tj. žádné cukry, sladkosti, mléčné výrobky, maso a uzeniny, pečivo. Jez rýži, zeleninu, občas ovoce (samostatně) a rybu. Za měsíc jsi v pohodě.

S láskou Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře

Janísek
15. 9. 2021

Dobrý den do Empatie,
moc bych Vám tímto chtěla poděkovat za odpověď na můj dotaz, moc si toho vážím, protože je mi jasné, že dotazů chodí mnoho. Miluško, máte pravdu, uvnitř sebe vím, co udělat pro své zdraví, jen jsem si nebyla pořád jistá, jestli jsem Oheň nebo Voda a nedocházelo mi, že problém může být ve střevech. Pořád jsem myslela na játra. Vámi doporučené produkty zakoupím a začnu užívat. Teď jsem držela týdenní detox o vodě a vyrážka se začíná ztrácet. Jen se svým „vnitřkem“ nevím co dělat. Vím, že jsem samá mužská energie a to opravdu hooodně, snažím se řídit tím co píšete, knihu od Vás mám koupenou, v Kruhu jsem také byla :-). Ale protože nejsem dokonalá, tak sklouzávám. Až znovu otevřete Kruh, tak se přihlásím znovu :-). S manželem mám vztah hezký, a přeji si, aby to bylo pořád, takže Kruh asi potřebuji. Horší je to v zaměstnání. Nee že by vztahy tady byly nějak špatné, ale práce mě unavuje a vím, že ji dělám jen ze zvyku těch 30ti let tady. Ale vůbec nevím, co by mě naplňovalo tak, abych byla schopná vydělat aspoň nějaké peníze,
Děkuji moc za „vyslechnutí“