Dotaz

Dobrý den
Moc moc vám děkuji za vaše stránky. Jsem tu nováčkem,ale i tak jste mi už moc pomohli. Jste úžasní jak pomáháte a vše děláte s láskou. Děkuji!
Od mala vím že je něco více než se zdá. Podvědomě nesnáším doktory a nechodím k nim. Všechno si léčím bylinkama. Dříve jsem navštěvovala akorát mou kožní lékařku. Trpím od 4let lupenkou (po otci) ale vadilo mi ze na vše dávají kortikoidy a neléčí příčinu. Takže jsem tam přestala chodit a 2x ročně dělám očistu jater. Sice se to zlepší ale jen na chvilku. Před asi měsícem jsem objevila vás. Jsem v šoku. Díky vám jsem si uvědomila proč ji mám. Když jsem se narodila ma máma chtěla kluka a táta holku. Celý život poslouchám jak jsem byla uřvaný dítě. Myslim si že spokojený děcko nebrečí. Podle mě to bylo z nedostatku lásky z matčiny strany. Poslední dobou se otevírají staré rány a křivdy v mé mysly a ja plaču a plaču. Perspektivě mé vnitřní dítě, protože z pohledu rozumu jsou to titěrnosti.Lupenku jsem dostala ve 4 letech kdy se narodil můj bratr. To jsem byla odsunuta úplně na druhou kolej. Nikdy jsme neměli hezky ztah. Ale lupenku jsem měla vzdy jen na loktech a kolenou. Kdyz mi bylo 25 muj tatínek zemrel na infarkt. To byl šok. Byl mlady 47 let a vitální. Nikdo to nečekal. Zemřel mi jediny člověk u kterého jsem měla oporu a zastání. A od té doby to mam po celem těle. V okamžiku kdy jsem si toto všechno uvědomila se mi to pomalu začíná ztrácet z rukou. Ale stále se nemůžu prez to přenést a matce odpustit. Prostě mi to nejde. Snažila jsem se to řešit s ni osobně ale ona nebyla schopna přiznat nic z toho…bylo to velmi bolestné. Mam ji ráda ale…ona se vidí v bratrovi. A byl vždy preferovany. Pred asi 4 roky se mi objevila alergie na slunce což je mi velmi líto. Vzdy mi pomáhalo sluníčko léčit lupenku a ted na něj nesmím. Tuším asi proč. Dále špatně snáším stres v práci. Dělala jsem s dětmi ale musela jsem skončit kvůli šéfovi protože to hraničilo se šikanou. Od te doby bych nemohla dělat povolání pod větším tlakem protože se ihned hroutim. Jenže to znamena menší přínos peněz. Nevim jak posílit mou psychiku. Vzdy jsem byla plna síly a bojovnice ale nyní mam pocit že bych se nejraději odstěhovala někam do lesa a mit božský klid. Připadám si utlučená životem a ze nemám sílu uz řešit a být vnitřně šťastná. Spíš jen přežívám. A štve mě to. Moc vás prosím o radu jak z toho ven. Děkuji mockrát

Odpověď

Děkujeme za pochvalu 🙂

Je paráda, že jste si na spoustu věcí už přišla sama, vlastně všechno sami víme, jen netušíme, jak to skutečně přijmout, pochopit a pak vypustit, netrápit se tím.
Pro vás je důležitý program Odpustit je láska, je o tom, jak se zbavit minulosti a konečně odpustit cokoliv každému. Teď je zrovna naplánován živý webinář 8 kroků k odpuštění, tak se přihlašte.
Lupénka je problém jater, a játra a žlučník jsou vaše nejdůležitější životní orgány, které nesou váš základní životní úkol – učit se spokojenosti se vším, co mám, a učit se pracovat s agresivitou. Jste 3 Dřevo, kam patří i játra se žlučníkem, podívejte se na energetickou růžici. 
O játrech a žlučníku je program Tolerovat je láska, mrkněte i na něj.
Ve všech programech Akademie najdete vždy spoustu informací zdarma, takže studujte 🙂
Pokud jste si četla o lupénce, pak je tam proklik i na přírodní léčení. Nevím, jak jste si prováděla očistu jater, ale je hodně důležité užívat přírodní léčiva, protože jen stravou se zaneřáděné tělo nevyčistí a hlavně nepodpoří, nezregeneruje. Takže se mrkněte na očistu jater.
Alergie na sluníčko je jen pokračováním lupénky. Obrnila jste se ve svém krunýři v pocitu nelásky od okolí, od matky. Teď jste uzavřená, a nevíte, jak z toho ven, neznáte způsob, jak to, co cítíte, říci. Určitě ne tak, že budete obviňovat a chtít souhlas a nápravu. Je třeba sdělit svůj pocit a neprotlačovat sebe. To je ta práce s agresí, kterou se máte učit. Hodně o komunikaci o pocitech najdete v ženských videích a webinářích (Žena je láska KLUB a kurz). Alergie na slunce je neschopnost vidět lásku i v tom, co se vám nelíbí. Ono ale všechno je láska, i ubližování…
S ♥ vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?