Dotaz

Dobry den. Moje dcera je jí 6 let už 3 měsíce kašle. Střída se kašel vlhký, suchý i dráždivý. Má i rýmu. Na ORL navrhují odstranit nosní mandli. Pomůže to? Mohu se zeptat na Váš názor co říkáte odhalení nemoci podle KARMY? Byla jsem s dcerou u pana léčitele a nevím co si o tom myslet. Doporučil mě i dceři vitaminy za 4000 (firma starlife). Má to vůbec smysl dávat takovou částku?? Já mám problémy s pletí, únavou a drobnější psych. problémy. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
vaše dcera touží po fyzickém kontaktu, hlazení, mazlení, tulení… potřebuje to velmi. Kašel je známkou, že by ráda vyjádřila, jak by se na jisté věci nejraději “vykašlala”, ale jaksi z její pozice dítěte si to nemůže dovolit – tak kašle fyzicky. V každém případě její kašel souvisí s tím, že se cítí být tlačena někam, kde být nechce. Snažte se respektovat ji jako osobnost, kterou bezesporu je a vyžaduje rovnocenný přístup. Zkuste se vykašlat vy na svou pozici rodičů a tudíž “těch chytřejších” a buďte jí kamarády, to je základ. Jednou s ní kamarádi chtít budete, začněte co nejdříve.
Nosní mandli bych odstraňovala až v krajním případě, ona totiž zase dorůstá, pokud se nevyřeší příčina, a ta se odstraněním nevyřeší.
Vaší dceři bych doporučila toto:
AC Zymes – příznivá střevní bakterie, která vytvoří rovnováhu na všech sliznicích těla, pomůže odhlenit a očistí tělo od nepříznivých mikroorganismů. Dávkování 2-0-2 na lačno
C 1000 – přírodní vitamín C, působí jako nejúčinnější antioxidant, nejlépe posiluje imunitní systém. Dávkování 1 ráno.
Noni – odhleňuje a to velmi důkladně. Pokud byste Noni užívala i vy, bylo by to velmi vhodné. Dávkování 3 lžíce denně obě.
Jen tak na okraj. Běžně lidem doporučuji produkty v hodnotě několika tisíc (4 tisíce pro vás dvě, s tím, co máte, mně rozhodně nepřipadá mnoho). Myslím si, že je to velmi prospěšné pro tyto lidi samotné, protože si alespoň uvědomí svou vlastní zodpovědnost, cenu svého zdraví a začnou přemýšlet, jestli neutrácí peníze za nesmysly nebo dokonce věci, kterým si své zdraví ničí. A také si pak pomoci náležitě váží – neboť co je zadarmo, je k ničemu 🙂 Stačí se podívat, jak se plýtvá hrazenými léky. A zaplatíme to pak z našich kapes všichni. I my, kteří utrácíme spousty peněz za prevenci svého zdraví přírodními nechemickými prostředky a ze zdravotního systému roky a roky nic nečerpáme. A proč se tak nechovají všichni? No protože je to zadarmo! Samozřejmě jen zdánlivě… A krátkozrace…
Opatrujte se, Vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?