Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Pojď, lásko, pojď - co mám, jen z tebe mám, všechnu svou naději i všechnu radost mládí.

G. Boccaccio

Poslední komentáře

Na okraj

Pravidelné užívání Omega 3 se rovná konzumaci 2 plátků lososa týdně.

Mám strach řídit auto

Zdravím. Můj problém má název Jízda autem. Možná to na tyto stránky vůbec nepatří, ale kvůli práci se musím naučit auto ovládat. Mám ale pocit, že se to v životě nemohu naučit. Neporadili bysme me prosim nějakou fintu nebo nějaký vhodný potravinový doplňek, aby jsem přestala mít strach z jízdy? Hodně mě to stresuje. Děkuji.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
nejdůležitější je zbavit se strachu. Pokud vás ovládá strach, nemůžete řídit auto s jistotou. Strachu se zbavíte tak, že si budete věřit a tento pocit získáte tím, že nabudete zručnost a určitou automatiku při řízení. Pokud budete řídit automaticky, pak nebudete muset mít strach, že na cokoliv zapomenete, že nebudete reagovat, jak je třeba atd. Tuto zručnost získáte pouze cvičením. Dnes je možné při autoškole koupit si tolik jízd, kolik potřebuji. Je možné domluvit se s instruktorem na všech věcech - kde chci jezdit, jak často, jak dlouho - pokud mne poslouchat nechce, najdu si jiného. Pouze cvikem získáte jistotu a tím se zbavíte strachu, že něco nezvládnete. Takže trénujte co nejvíce, jak je to jen možné.
Pokud se ptáte na podporu nějakým potravním doplňkem, na zbavení strachu skvěle funguje Noni. Je to "skorozázračný" džus, který vyrovnává hladinu hormonů a nedovolí výkyvy. Tudíž žádné stresy, ale pohoda. Najdete v sobě také schopnosti a víru v ně, protože jste určitě schopná řídit auto velmi dobře. Zbaví vás strachu a nervozity, budete v klidu. Pokud si chcete dopřát to nejlepší, před jízdou si ještě vezměte 2 kapsle Rhodiolinu - to je zase sušená bylinka Rozchodnice růžová, která nás zbavuje stresu a my řešíme vše v klidu a s rozvahou, tzn. pomůže vám v řešení stresových situací a uvidíte sama, jak jste šikovná. Takže cvičit a zklidnit.
Pokud chcete, můžeme vaše strachy rozebrat.
Přeji vám hezkou a pohodovou jízdu autem a až se někdy potkáme za volanty svých aut, budete rozzářený a spokojený řidič, který si jízdu vychutnává. Dejte vědět, jak jste to zvládla.
Krásný zbytek léta.
Empatia s láskou