Dotaz

Dobrý den,
Prosim o radu, jak na menstruacni migrenu, vždy v první dny menstruace mě dostanou bolesti hlavy, horkost, rozzoszrene vidění, malatnost. Bolest hlavy je opravdu hodně velká, někdy to trvá půl dne někdy 2dny. Začalo to od ukončení kojení – tehdy 36let a postupně se to zhoršuje. Pomáhají mi doplňky pro rovnováhu hormonů, ale není to 100% a stojí to mnoho peněz. Máte tip na co se zaměřit, co změnit, kde je problém a v čem? Cvičím horm. jogu, zdravý a častý pohyb, jim celkem zdrave, bez kávy cigaret. I přes častý sport mi nejde zhubnout. Dekuji za radu či odkaz za kým jít.

Odpověď

Dobrý den,

menstruační problémy a migréna spolu velmi úzce souvisí, jádro problému je v nežití ženské role, v nefungování jako žena, v nespokojenosti v partnerství, přílišné uplatňování a prosazování mužské energie ve vás. Migréna je neuspokojení ve vztahu, chybí uvolnění, rozkoš, orgasmus, tak ho tělo vybíjí touto formou. Nespokojenost překyseluje organismus, překyselení tělo eliminuje uloženým vápníkem v těle, a my ztrácíme stabilitu a bolí nás hlava. Bolest hlavy je současně problém přílišného přemýšlení a mužské komunikace argumenty. Nespokojenost je problém žlučníku a jater, takže migréna je vyvrcholením tohoto stavu.

Vy jste velmi silná mužská energie, máte pouze dvě silné plné roviny odhodlání a vášně, což je dohromady síla sil. K tomu navíc energii krevní skupiny O – vůdce. Nevím, zda děláte práci, kterou milujete, protože jako 2 Země podle Astrologie 9 planet potřebujete mít práci, která vás bude totálně naplňovat, která by směřovala k pomáhání druhým a kde byste vybila tuto silnou energii v sobě. Pokud takovou práci nemáte, tak tuším velké potíže v partnerství, kde nemůžete díky držené silné energii v sobě žít skutečnou ženskou roli, protože takovou energii nelze udržet.

První věcí, kterou potřebujete, je začít ženskou cestu, uvědomit si svou ženskou sílu, která je právě ve slabosti, pasivitě a dovolení muži, aby se o naše štěstí a spokojenost postaral. Když to uvolníte, uvolní se i tlak v hlavě, srovnají se hormony, povolí zatuhnutí jater. Přidejte se k hnutí Žena je láska, je pro vás kurz zdarma Žena je láska, knížka Žena je láska, můžete se podívat na videa volně na různá témata, pro vás O milování, uzavřená ženská FB skupina Žena je láska a v květnu otevřu KRUH, přidejte se na čekací listinu. Možná budete žasnou nad silou pasivního ženství… těšíme se na vás kdekoliv!

Není možné fyzické projevy těla řešit pouze pochopením, co je už ve hmotě, je třeba řešit hmotou. Určitě zvládnete spoustu změnou stravy, ale přírodní doplňky jsou dnes nutné a to nejen místo léků, ale jako doplněk talíře, protože v naší stravě nemůže být dostatek živin, které naše tělo každý den pro své fungování potřebuje. Podívejte se na tento článek a na článek o stravě. Pokud si chcete přivydělat na své doplňky, které potřebujete k léčbě, můžete se stát našim spolupracovníkem – vše najdete tady. Protože poradce zdraví je přesně činnost, která by vás naplňovala.

Doporučuji vám rychle ještě očistit svá játra, protože migréna je akutní problém především jater. Podívejte se na jaterní kůru a užívejte:

Silymarin Plus 2-2-2 + Super Soya Lecitin 2-2-2 + Evening Primrose Oil 1-1-1 + Strong Bones 2-2-2

Vše si pořídíte v empatia shopu

Zkuste takto užívat měsíc do dalšího cyklu menstruace a pak se ozvěte v každém případě, i když se stav zlepší i když ne – možná bude třeba pokračovat delší dobu (doporučuje se vždy min. 3 měsíce, ale může to být rychleji), a pokud se stav zlepší, nastavíme menší dávky a produkty trošku jinak, protože už bude období srdce, pak se hodí něco změnit.

Podívejte se na zásady zdravého stravování, pro vás je třeba sladit stravu podle své krevní skupiny, rozhodně je třeba vyloučit sladkosti a cukr, bílou mouku a mléčné výrobky komplet. Nejde vám zhubnout, protože máte zablokovaný hormonální systém a přetíženou lymfu, to se vyřeší postupně. Lymfa je váš hlavní orgán se slinivkou, žaludkem a slezinou, takže tu pak vyčistíte na konci léta. Podívejte se na energetickou růžici, kam patří prvek Země, co s ním souvisí, abyste věděla, co můžete dělat. Pro prvek Země je kurz Přijímat je láska, který spouštíme vždy v létě, tak se přihlaste a projděte si ho. Je o tom, jak přetvořit všechny síly v sobě na pozitivní a žít naplněný život v tom, co milujeme.

Pusťte se do toho!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře