Dotaz

Dobrý den, 

moc ráda bych se Vás zeptala na metličky, které se mi objevily na pravé holeni. Je zde příčina vzniku stejná jako u křečových žil? Je důležitá také pozice? (Pravá noha, zepředu na holeni). Vypozorovala jsem, že metličky nemám ráno po probuzení, někdy ani půlku dne, či zmizí po odpočinku nebo cvičení jogy. Po delších procházkách nebo dlouhém stání jsou někdy velice výrazné. 

Dále jsem se chtěla zeptat na význam kvasinek na penisu mužů. Našla jsem vysvětlení jen pro ženy.  Je také možné, že partner “zrcadlí” nerovnováhu mikroorganismů u ženy bez vnějších známek nákazy? 

Polsední otázečka 🙂 Můžete doporučit nějakou literaturu (klidně i zahraniční), na studium právě významů nemocí, či nemocí vyčtených z obličeje? 

Děkuji mnohokrát za odpověd a za tento web.

 

Odpověď

Dobrý den,metličky mají trošku odlišný duchovní význam než křečové žíly. Metličkové varixy jsou spíš o zranitelnosti, neschopnosti se bránit, ztrátě radosti ze života, křečové žíly o nepružnosti a nespokojenosti. Ráda bych hlavně upozornila, že psychosomatika je jen jednou z diagnostických metod, která nám má pomáhat najít sebe a své výzvy, ale není samourčující, je pouze jednou z možných pohledů. Je totiž naprosto běžné, že ačkoliv mají lidé stejnou nemoc, duchovní poselství a výzva ke změně je jiná, Podstata vždy zůstává, ale může to vypadat jako úplně jiná věc 🙂Jde o to, že každý jsme jiný a prioritně bychom měli vycházet z našich charakteristik, které si můžeme najít v objektivních diagnostických metodách, jako je numerologie nebo astrologie devíti planet, protože čísla narození nikdy nepodléhají subjektivním pohledům… Proto my se snažíme v AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ učit všechny těmto metodám, aby je dokázali používat pro sebe a dokázali najít své výzvy a úkoly, a tím pochopili i problémy, které mají např. vztahové nebo tělesné. Protože pokud člověk pochopí sám sebe a ví, co tu má v životě dělat, jaké úkoly, tak z nich také chápe, že některé nezvládá a proto ho život zastavuje, aby měl “čas” se tomu věnovat. Proto především hledejte sama sebe, především v programu Soužít je láska, protože jste 1 Voda, která má životní úkol pochopit vztahy.A protože jste žena a máte pouze lichá čísla v datu narození, nesete ryzí mužskou energii, proto vaším životním úkolem je pochopit vztahy partnerské, pochopit sebe jako ženu, učit se jako žena žít ve vztahu k muži. Podívejte se na videa v ženském prostoru Jsem skvělá žena, tam najdete i své ženské životní výzvy. Kvasinky u mužů nejsou zrcadlem nás žen, ale jejich problémy – něčím se zžírají a neumí to sdělit. Pro vás je to výzva učit se komunikovat jako žena, umět se postavit za sebe, říci, co vám ubližuje (což je duchovní příčina varixů), protože pokud muž se svou nemocí nic nedělá, tak to o svědčí o vztahu k ženě. Nevím,…. spíš bych tam viděla problém v nedostatečné sebelásce, ale i to lze naučit 🙂 Jak uzdravit partnera skrze sebe se také můžete naučit…Co se týká knížek, tak jsem jich přečetla, nebo spíš použila spousty, ale nakonec výsledek toho, co je na empatii a co učíme třeba v Základech celostního zdraví ty, kteří chtějí znát souvislosti jako my, vzešel z praxe. Prostě jsem pomáhala lidem v problémech a skládala… podívejte se na Základy celostního zdraví, je tam ukázáno, jak se taková Celostní zdravotní karta jednoduše skládá. Třeba na podzim,, až zase otevřeme členskou sekci, se k nám přidáte. Jinak knížky bych jmenovala Co nám tělo říká od p. Hrabici, Orientální diagnostika od M. Kuschi, Křížovka života od J. Jonáše, Jsem z tebe nemocný od K. Tepperweina, Nemoc jako symbol od R. Dahlkeho, atd….s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?