Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Z cizích chyb si nic moc nedělejte a na celý svět se hezky usmívejte. Sami sebe před špatností uhlídejte.A jako to sluníčko láskou své srdce zahřívejte. A když vám bude někdy smutno, do nebe se podívejte. A to vám přeje Jéňa z Letný, ten co má rád všechno pěkný.

H. Volf

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna kapsle přípravku Super CoQ10 obsahuje tolik koenzymu jako 2 kg lososa nebo 3 celé kuřecí stehýnka?

Mrkání

Dobrý den,

syn již dva měsíce bez jakékoli příčiny začal často mrkat oběma očima. Od září nastoupil do 1.třídy. Na očním vyšetření je vše v pořádku. 

Jsem z toho dost nešťastná, nechci aby mu to zůstalo. Takže neustále ho upozorňuji nemrkej, nech očička v klidu atd...

můžete mi poradit kde by mohl být problém?

Moc Vám předem děkuji

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

velmi dobře vám rozumím, řešila jsem kdysi to stejné, přečtěte si tento článek. 

Přečtěte si podobný dotaz a moji odpověď, najdete tam i doporučení pro vašeho syna, jde jen o to rozhodnout se a podpořit ho přírodně. 

Váš syn je energie 6 Kovu, všechny křivdy, ublížení a pocity drží v sobě, neumí o nich mluvit, ani je vypustit - odpustit. Je velmi citlivý, zranitelný, dokáže se napojit na pocity druhých a vnímat jejich nepohodu, vše v sobě příliš rozebírá, přemýšlí nad tím. Je potřeba, aby svou energii ventiloval nějakou fyzickou aktivitou, dělal něco, co ho baví, z čeho má sám radost.

Chvalte ho, dávejte mu pocit, že je skvělý, úžasný a podporujte ho v tom, pro co se sám rozhodne. Mluvte s ním, ale netlačte ho do toho. Spíše se ptejte na to, co ho baví, o čem mluví rád, a pokud bude mluvit, odložte vše a jen naslouchejte.

Přemýšlela bych o změně školy v nějakou alternativní, ohlídala bych, jak se tam cítí a zda na něj není tlačeno. 

Přečtěte si článek Jak zbourat školský systém a článek o volnosti ve školství, pokud si zadáte do vyhledávače v empatii škola, školství, vyskočí vám spoustu podobných dotazů a článků o docházce do školy a podobných problémech dnešních dětí. Stůjte vždy za svých dítětem!

Doporučuji ebook Umíme milovat své děti?

S láskou vaše empatia