Dotaz

Dobrý den, 

již jsem zasílala dotaz na syna, viz níže a ráda bych zjistila jak bych synovi mohla pomoci já.

Moc děkuji

Andrea

Odpověď

Dobrý den,

doplňuji tedy k vašemu dotazu, co vám to ukazuje a čím můžete podpořit syna. 

Tiky v očích, neustálé mrkání jsou projevem těla, které podvědomě ukazuje na něco, co nemáte zpracované a přijaté, ale nechceme to řešit.

Přečtěte si o svých dvou dvojkách, jste člověk velmi citlivý, empatický, dokážete se do druhých vcítit, ale některé věci berete jako křivdy, neumíte odpouštět. Vaše osmička vám přináší negativní pohled na situace, vše vidíte černě, je to pro vás výzva ke změně svého pohledu na situace, k pozitivnímu způsobu myšlení a hledání rovnováhy v životě ve všem, co děláte. 

Jako energie 2 Země jste se přišla naučit přijímat, zpracovat a trávit vše, co k vám přichází jako prospěšné pro sebe, z nějakého důvodu, i když ho ještě nechápete. Hledejte ve svém životě to, za co můžete být vděčná, každý večer před spaním poděkujte alespoň za pár věcí.

Pro vás je stěžejní vaše seberealizace, nutně potřebujete dělat práci, která vás bude naplňovat! Jako krevní skupina B nesnášíte normy, nařízení a pravidla. Potřebujete pomáhat lidem, dostávat od nich zpětnou vazbu, ideálně pracovat s penězi, osmička je finanční karmaspolupracujte s námi. Svou seberealizací odvedete své energie a budete naplňovat své poslání, a tak budete spokojená, v harmonii sama se sebou. 

Neustále mrkání vašeho syna vás nutí konečně se podívat na věci, které je třeba řešit. Takže začněte odpouštět, tam, kde je to potřeba, učte se přijímat a být spokojená s tím, co máte a naplňujte své poslání. Vaše harmonie a spokojenost se zobrazí i na vašem synovi. 

Podívejte se na program Přijímat je láska o vašem prvku, ale i na Odpustit je láska.

Chybí vám 6, tedy chybí schopnost harmonicky řešit spory, máte spíše tendence si je vyhádat, podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska a pracujte na svém ženství.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?