Dotaz

Dobrý den,
prosím chci ze zeptat jestli je nutné v mém případě odstranění dělohy. Je mi 43 let mám 2 dospělé děti. Nemám v pořádku čípek druhé dítě se narodilo v 7 měs. byla jsem u obou dětí od začátku otevřená. Nyní mám myom 4,5×6 cm trochu mne tlačí ,ale ne bolestivě .Někdy chodím častěji na malou a někdy u sexu trochu špiním.
děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,
odstranění dělohy (nejlépe i s vaječníky) je dnes téměř rutinní záležitostí, ke které se lékaři uchylují s důvodů naprosto nepodstatných, aby opravňovaly lékaře k tam obrovskému zásahu do těla ženy. Žádný lékař vám předem neřekne, jaké komplikace vás po operaci čekají (potíže se štítnou žlázou, s psychikou, problémy spojené s rychlým úbytkem vápníku s hořčíkem, potíže s lymfatickým systémem,…), a už vůbec nemohou zaručit, zda problémy po operaci budou lépe zvladatelné než ty před operací. Má zkušenost je opačná, bohužel. Přečtěte si toto.
Jsem na 100% přesvědčená, že kromě diagnózy rakovina se všechny potíže dají řešit jinak než operativně. Troufám si tvrdit, že i u té rakoviny je lepší řešení než nůž, bohužel tam je tolik strachu, že z tohoto důvodu to jiné řešení jednoduché není. Proto vám tedy operaci doporučit nemohu, rozhodnout se ale musíte sama. Pokud se rozhodnete pro jinou cestu, než použít radikální zásah nožem, musíte tuto jinou cestu reálně dělat, pokud sama nezačnete, operace vás stejně nemine.
Myom je útvar, který nějakým procesem vznikl, proč by nemohl nějakým „obráceným“ procesem zmizet? A v nepořádku čípek také není důvodem k odstranění dělohy, stačí podporovat imunitní systém, aby se buňky na čípku nezačaly nekontrolovatelně množit, občas kontrolu pro jistotu u lékaře a můžete být v klidu. K tomu je samozřejmě třeba změnit stravu, užívat doplňky na podporu uzdravení se a snažit se měnit postoje.
Jste žena, která má vyhraněné názory ohledně fungování rodiny a vztahů. Myom je přesně tento vyhraněný postoj – protože ho nemůžete uplatňovat ve své rodině a ve svých vztazích, budujete ho na úrovni hmotné jako myom. Je třeba přistupovat ke všemu, co vás potkává v souvislosti s rodinou, s láskou – nehodnotit, nesoudit, nechat každého být, ať si dělá, co chce, přijímat vše bez posuzování. Celý život je vlastně cesta zbavování se svých představ a zásad, nemáme právo nikoho za nic soudit. Zaměřte se na sebe, dělejte si radost, užívejte si zálib, neobětujte se pro rodinu. Zaměřte se na partnera, protože děložní čípek ukazuje na jeho nepřijetí, nespokojenost s ním. Milujte a buďte jen láskou, lásku dávejte a nečekejte nic zpět, dávejte v prvé řadě lásku sobě tím, že budete svůj život naplňovat tím, co vás těší. A co užívat:
Noni – džus z léčivého ovoce, který harmonizuje systémy těla, i systém hormonální, rozpouští cysty a myomy, posiluje imunitní systém, dávkování 3 polévkové lžíce denně, chce to dát mu čas, na jak dlouho, netuším.
Ocean 21 – opět tekutý přípravek, který čistí a rozhýbává lymfatický systém, pomůže tudíž odvádět nečistoty (i rozpouštějící se myom) z těla pryč. Juka – Pure Yucca – rostlina, obsahující přírodní saponiny, funguje jako jar, rozmydluje usazeniny i ty staré, ztvrdlé, dokáže odstranit i nárůstky na kostech, pomůže rozmydlit i myom, dávkování 2-0-2 na lačno. Juka vyžaduje velké množství vody, aby se rozmydlené usazeniny měly čím odplavit, takže je třeba se dostat na minimum 3 litry denně. Pokud byste si mohla dopřát koupit ionizátor vody Aquarion, udělala byste nejen pro sebe mnoho. Umí totiž vytvářet ionizovanou zásaditou vodu, která je úžasně léčivá. Přečtěte si vše o Překyselení a tomto přístroji na aquarion.empatia.cz
Bylo by ideální stravovat se podle své krevní skupiny. Také se podívejte na Naše zásady zdravého stravování. I když vaše krevní skupina může některé mléčné výrobky, vy je máte zapovězené, nesmíte vůbec nic kromě obyčejného másla, místo nich jezte sojové produkty, sojové mléko. Berte to tak, že čím méně je tělo zatěžováno trávením potravy, tím méně má energie na vlastní očistný proces, ideální pro zbavování se jakýchkoliv nežádoucích útvarů v těle je proto půst. Čím více zjednodušíte stravu, tím lépe. Ideálně zelenina, obiloviny, ovoce, luštěniny.
Pokud si nepořídíte Aquarion, pak si vyberte některé z čajů z našeho e-shopu, i ty působí zásadotvorně. Dopoledne popíjejte čaje na podporu trávicích orgánů, odpoledne na podporu vylučovacích orgánů, střídejte je po balení. Každý den si pijte minimálně litr bylinných čajů. Dobrá by byla také Vilcacora na podporu imunity kvůli čípku.
Je třeba počítat s několikaměsíční kůrou, ale věřte, že stojí za to se o sebe starat, podle mého každý dřív nebo později začne, jiná cesta nevede.
Držím vám palce a cokoliv vám není jasné, obraťte se na mne s důvěrou 🙂
S láskou Vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře