Dotaz

Dobrý den.
Pravidelně čtu vaši poradnu a byla bych ráda, pokud byste mi mohli odpovědět na moje problémy. Před dvěma roky jsem byla na operaci s křečovými žilami /obě nohy/. Nyní už mám opět křečovou žílu na levém lýtku a u pravého kolena. Zcela jsem změnila způsob stravování, nejím maso, mléčné výrobky, občas si dám rybu, jím převážně dušenou zeleninu, těstoviny, rýži, celozrné pečivo, místo kávy piji melasu, odpoledne si dávám dýňová a slunečnicová semínka, mandle. Ještě mám již 17 let myomy v děloze. Dosud odkládám operaci, neboť si myslím, že děloha do těla patří a operace je stav nevratný. Vidím to sama, že i křečové žíly se mi vrátily. Před několika lety jsme měli s manželem dosti velké problémy, ale ty se vyřešili a vše je v naprostém pořádku. Mám však neustále pocit strachu, co bude, bojím se o své dva syny, přestože jsou již dávno dospělí. Od letošního března jsem začala užívat čínskou medicínu, piji bylinkové čaje ale už nevím, co bych měla dále podstoupit, aby se myomy začaly ztrácet. a křečové žíly se již nezvětšovaly. Je mi jasné, že kolik let si určité nemoci pěstujeme, tolik měsíců se prý daná nemoc léčí. Prosím můžete mi poradit, co bych měla udělat ještě pro svoje vyléčení? Předem děkuji.

Odpověď

Krásný den milá Vlastičko 🙂
Křečové žíly ukazují, že neděláte věci pro sebe, že se neradujete z vlastního života, ale žijete pro druhé. O tom také svědčí myomy – touhu být stále biologickou matkou pro své děti. Děloha je symbol mateřství – jak umíme být matkami ve smyslu tělesném, ale i duchovním. Mateřství není jen symbolem plození fyzického, je i symbolem tvorby duchovní. Mateřství fyzické je, a to neovlivníme žádná z nás, pouze stav dočasný, za který bychom měly být vděčné a žehnat tomuto krátkému období našeho ženského života. Tuto dobu je třeba přijmout jako poslání, jako dar, který jsme dostaly od svých dětí, protože ony to byly, které si nás zvolily pro svůj vstup do života. Jsme pouze nástroji pro přechod duše z jedné dimenze do druhé, jsme jen podpory toho, aby to tyto duše mohly uskutečnit. A my, ženy, obdařeny intuicí a schopností milovat, máme jen toto dělat – milovat své děti a podporovat pouze v tom, co ony samy chtějí. Z čeho mít strach? Z jejich selhání, z jejich problémů, z jejich bolestí? Ony po nás nežádají, abychom řešily cokoliv za ně, ony po nás chtějí jen lásku, to je pravá důvěra v ně, ve spravedlivý řád vesmíru, to je pochopení, že láska je důvěra, že naše děti prožívají přesně to, co potřebují a my je v tom s láskou podpoříme (i když vidíme, že si natlučou). Pokud ovšem stále lpíme na ovlivňování života vlastních dětí, pokud neumíme vyměnit tvorbu fyzickou (početí dítěte) za tvorbu duchovní = tvořit život pro sebe, naplňovat své dny činností, která nás uspokojuje, žít vlastní přání a touhy, pak ulpíváme ve hmotě a tvoří se myomy – předzvěst třeba i rakoviny, totálního zničení těla, ostatně proč žít se strachem a ne pro sebe? Vím, že je pro vás velmi obtížné myslet jen na sebe – připadáte si jako sobec, je to tak? Máte ohromnou potřebu vidět všechny šťastné a spokojené, vyciťujete každý problémek a trápíte se jím. A nakonec o tom ani nedokážete promluvit, máte pocit, že nevyřčený problém neexistuje. Ale nemyslíte si, že by bylo velmi ulevující, kdyby jste řekla svým synům, z čeho máte strach, co přináší vaši nejistotu, co vás trápí a co vás těší? Viděla byste, že to budou právě oni, kteří vás strachu zbaví, kteří prostě a jednoduše vyvrátí všechny vaše strachy a vy zjistíte, že není čeho se bát…:-) Kupte si knížku Tvoje dítě jako šance pro tebe.
A co s tělíčkem? Všechny vaše potíže ukazují na špatně fungující lymfu, tudíž nedostatečné fungování odvodu zplodin z těla pryč. Proto vznikají útvary, protože se hromadí škodliviny. Křečové žíly jsou také o ucpávání cév a jejich zanášení, tím ztrácí svou pružnost a pevnost.
Jsem ráda, že chápete, že nic není hned. Proto, pokud to myslíte vážně, bych na svém těle pracovala v několika krocích – nejprve bych očistila své tlusté střevo (pokud jsou nečistoty v něm, pak samozřejmě je lymfa přetěžována a nemá význam ji čistit, když ji střevo stále špiní). Poté, to bude právě doba ledvin (v zimě), podpoříme očistu tkání fungujících s tělesnými tekutinami i lymfu a cévní systém. A na jaře uvidíme 🙂
Doporučuji vám tedy přečíst a udělat si nejdříve Očistu tlustého střeva. Pure Yucca + Mega Protect + pít zásaditou vodu z Aquarionu (aquarion.empatia.cz). To 3 měsíce, pak se pustíme do lymfy (Mega Protectem budete už teď posilovat své cévy, obsahuje totiž výtažek z gingko biloby). Ke kůře si kupte navíc Rhodiolin – je to výtažek z rostliny rozchodnice růžové, která působí jako přírodní adaptogen, pomáhá nám lépe zvládnout stress a problémy, které se nám zdají neřešitelné – se svou empatickou schopností (bohužel vše vidět černě) něco takového na zklidnění a podporu potřebujete. Nebo Noni? Věřím, že si poradíte již sama, vyberete a začnete 🙂
Kdyby něco, jsem tu. Nežijte život za druhé, ten váš vám utíká…
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře