Dotaz

Dobrý den přeji,

stále častěji při určité poloze krku mi znecitlivují prsty – především na levé ruce. Bývá to i ve spánku a pomáhám si tím, že spím ve vodorovné poloze na zádech, bez polštáře. Trvá to již několik let, ale v poslední době to vnímám intenzivněji. Asi před rokem se mi objevila hodně častá necitlivost prstů na pravé noze. Neužívám žádné léky…kromě výše uvedeného nemám žádný jiný zásadní zdravotní problém. Prosím o radu a velice děkuji za možnost se na Vás obrátit.

Ilona

Odpověď

Dobrý den,
krásně jste vypozorovala souvislost a super, že neužíváte žádnou chemii.
Problémy s brněním prstů, necitlivostí, souvisí s tuhnutím páteře, tuhnutím měkkých plotének. Krční páteř má souvislost se žlučníkem a játry, naše játra vyjadřují naši životní energii, se kterou se vrháme do svých životních úkolů. Tady vidím souvislost s vaší levou rukou, je to ženská strana (takže může souviset s vaším partnerstvím a ženstvím, kdy něco “děláte” špatně ve vztahu). A nebo (klidně současně) to ukazuje, že nevyužíváte svou silnou energii na seberealizaci (ruce = dělání). Většinou je to spojené, kdy právě proto, že neventiluji svou silnou, mužskou energii ze sebe, nedělám, co by mě totálně vybilo a současně nabilo (protože práce, kterou milujeme, nás obratem zase nebíjí, jen jinak, pozitivně, není tam pak přetlak energie nevybité), tak prudím doma ve vztahu a tu energii využívám na tlak na druhé.
Jste velmi silná energie, máte plnou rovinu odhodlání a vytrvalosti s vícečetnými pětkami, což jsou ohromně silné roviny, a jste energie 9 Ohně. Je to opravdu ohromný vnitřní motor, který ve vás je. 
Doporučuji vám ženské programy Žena je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ – pojďte do nově otevřeného prostoru Jsem skvělá žena. Kupte si knížku Žena je láska.
Doporučila bych vám z programů Akademie Radovat se je láska, je to program přesně pro vás, pro prvek 9 Oheň.
A vzhledem k vašim potížím si dejte jaterní kůru na rozvolnění obratlů, páteře, tkání. Užívejte Silymarin (4 denně) + Super Soya Lecitin 15 denně + Organic Noni 3 polévkové lžíce, takto 3 měsíce. Vše si pořídíte v našem shopu. 
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?