Dotaz

Dobrý den,

ačkoli mám načtenou vaši knihu „Žena je láska“, mnoho článku zde, tápu a snažím se přijít na to, co konrkétně já bych měla změnit, udělat, přijmout, aby se mi přestal zhoršovat sluch.

Je mi 34 let. První problém nastal v 16 letech, kdy jsem po viroze málem přišla o sluch, po měsíční léčbě různými způsoby se víceméně sluch srovnal. Bohužel ve vlnách (nebo po virozach a rýmách) se sluch mnohdy zhoršil. Bohužel za poslední rok se sluch zhoršil celkem rapidně a to bez zjevné příčiny, celý rok jsem byla zdráva, pravda, nastalo několik změn v mém životě, ale osobně nemám pocit, že by se měly natolik odrazit do mého sluchu. Před 5 lety mi zemřela máma, před rokem tchyně, před rokem a půl jsem odešla s dcerou od manžela (bez vetších potíží a pří), postavila se na vlastní nohy a myslím, že vše celkem zvládám. Možná trošku radost ze života není taková jako dřív. Což připisuji tomu, že jsem na většinu starostí sama a mám pocit, že vše musím zvládnout.

Moc prosím, tady jsem načetla https://empatia.cz/prehled-pricin-nemoci/nedoslychavost, ale i jinde, nevím ale jak si poradit, jak jít dál. Aby se sluch aspoň nezhrošoval. Začíná mě to už omezovat a psychicky zlobit v běžném životě.

Děkuji Vám předem za Váš čas a přeji krásné letní dny. Kamila

Odpověď

Dobrý den,
nedoslýchavost je nechuť něco slyšet a následně se změnit, vidím to na vaši ženskou roli a problémy v partnerství, problémy s muži, nepřijetí své ženské stránky. Ono jedna věc je mít něco přečteno, ale zásadní je, zda se podle toho, co čtete a přijímáte, také v praxi ve vztazích řídíte. Uši jsou kontrolkou ledvin, ledviny jsou ukazatelem našich vztahů. Ženy 8 Země jsou nejsvobodomyslnější a nejsilnější energie, mají velkou moc a vyvíjejí silný tlak v partnerství, mají svou pravdu, přes kterou nejede vlak, jsou dost v zásadách zatvrzelé. Vy máte navíc ještě jednu osmičku a dvě čtyřky, což je pro ženu 8 Zemi dost velká výzva ke změně. Máte tendence tlačit na všechny, aby dělali věci podle vás, myslíte si, že jen vy děláte všechno správně. Výzvou je nechat rozhodování a aktivitu mužům a sama se stávat pasivní, intuitivní, ženskou poddajnou energií. V knížce jsou i úkoly, které by žena měla plnit a tím se posouvat na své ženské cestě. Nevím, jak se vám to podařilo 🙂

Pokud jste s ostatními ženami v kurzu Žena je láska, tak je tam lekce – Co se mám učit já, našla jste si tam své výzvy a pracujete na nich, měníte se?

Jinak program z AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ pro vás je Přijímat je láska, doporučuji vstoupit a zabývat se tímto tématem, protože je to vaše životní téma, které byste měla zpracovat, navíc teď v létě je nejaktivnější období vašich nejdůležitějších orgánů – slinivka, slezina a žaludek – tak máte nejlepší příležitost vše pochopit a vyřešit.

Doporučuji začít podporovat své ledviny – pít Liquid Chlorophyll (2 polévkové lžíce do vody), užívat Super Soya Lecitin vyšší dávky (6 denně) na zpružnění a změkčení, a na podporu výživy ucha qProtect (2 denně) a Gyngko XC (2 denně), Zenthonic  (3 lžíce denně). Doufám, že neužíváte hormony na štítnou žlázu nebo antikoncepci, pokud ano, je nutné vyřadit, hormony na štítnou žlázu lze nahradit Oceanem (3 polévkové lžíce ráno na lačno).

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Držím palce, začněte!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře